יוניבו החלה במכירת מוצרי קנאביס רפואי לבתי מרקחת בישראל

בכוונת החברה להגדיל את מערך ההפצה שלה גם מחוץ לישראל; ליוניבו הסכמים לאספקת כ-3 טון קנאביס רפואי למקס פארם ושור טבצ’ניק והיא צופה הכנסות מלקוחות כבר ברבעון הבא

חדשות ספונסר 01/12/2019 10:02

א+א- 1

חברת הקנאביס יוניבו מודיעה כי מוצרי הקנאביס הרפואי של החברה סופקו לבתי מרקחת בישראל. המוצרים הנמכרים בבתי המרקחת יוצרו במפעל החברה בעל תקן GMP וכוללים תפרחות ושמנים.

 

המשלוח הראשון, בהיקף של מספר ק"ג, יצא משערי המפעל ביום חמישי (30.11.2019) בשעות הבוקר ועל פי דיווחי בתי המרקחת המלאי אזל תוך מספר שעות. המשלוח השני המכיל מספר קילוגרמים נוספים יצא משערי המפעל לחברת ההפצה וצפוי להגיע בימים הקרובים לבתי מרקחת נוספים איתם חתמה החברה חוזי הפצה.

 

האספקה לבתי המרקחת היא בהמשך לדיווח כי יוניבו קיבלה רישיון להפעלת בית מסחר למוצרי קנאביס על פי תקן איכות IMC-GDP וכן לשינוע של קנאביס ומוצריו על פי תקן האבטחה IMC-GSP. הרישיון מאפשר לחברה, בין השאר, להחזיק תפרחות ומוצרי קנאביס העומדים בתקן IMC-GMP לצורך הפצתם ולשנע לבתי המרקחת באופן ישיר.

 

לירן מקסימוב, רוקח אחראי - בית המרקחת מקס פארם חולון ציין: ״אנחנו שמחים שנכנס ספק חדש כמו יוניבו שמוצריו עומדים בסטנדרטים החדשים של הרפורמה ומשרד הבריאות. המוצרים נחטפו מהמדפים בתוך כשעה וכבר קיבלנו משוב חיובי מאוד מהמטופלים שהמוצרים סייעו להם. אנו מצפים לקבל מוצרי קנאביס רפואי נוספים מיוניבו בטווח הזמן המיידי״.

 

מיוניבו נמסר כי בחברה התקבלו פניות מבתי מרקחת נוספים ובכוונת החברה להגדיל את מערך ההפצה שלה ולמצות את כושר הייצור של המפעל שבבעלותה העומד היום על 18 טון בשנה על מנת לאפשר את הפצת מוצרי החברה בבתי המרקחת בכל הארץ.

 

יוניבו פועלת לקבלת אישור ייצוא למוצרי קנאביס רפואי ומימוש ההסכמים אשר נחתמו עם מפיצים בחו"ל לכשיושלמו כל הליכי החקיקה והאסדרה בהקשר זה. החברה נערכת לייצוא, בין השאר באמצעות הכנות לקבלת תקינת EU-GMP למפעל במטרה לספק מוצרים ללקוחות איתם נחתמו חוזי מכירה והפצה. למיטב ידיעת החברה, בהינתן היתר ייצוא של מוצרי קנאביס רפואי ממדינת ישראל, על פי הוראות היק"ר, יהיה ניתן לייצא רק מוצרי קנאביס רפואי שיוצרו במפעלים בעלי תקן GMP שמחזיקה החברה.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מהירים אתם :)

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    itzik_cc 01/12/2019 10:10