פרטנר ממנה את אסנת רונן ליו”ר דירקטוריון החברה

רונן המכהנת כדירקטורית בחברה מאז דצמבר 2009, מחליפה את אדם צ’זנוף שהודיע בתחילת השבוע על התפטרותו

חדשות ספונסר 21/11/2019 14:57

א+א-

חברת פרטנר מודיעה היום כי דירקטוריון החברה החליט למנות את גב’ אסנת רונן לכהן כיו"ר הדירקטוריון. גב’ אסנת רונן מחליפה את מר אדם צ’זנוף שהודיע בתחילת השבוע על התפטרותו מתפקידו כיו"ר דירקטוריון החברה.

 

גב’ אסנת רונן ציינה: "בשם חברת פרטנר אני מבקשת להודות ליו"ר הדירקטוריון היוצא, מר אדם צ’זנוף, על תרומתו הרבה להצלחת החברה. אחרי עשור שבו אני מלווה את חברת פרטנר כדירקטורית, אני מבקשת להודות לדירקטוריון על האמון שנתנו בי בבחירה לתפקיד יושבת ראש החברה.

 

חברת פרטנר נמצאת בימים אלה בעמדה מצוינת בזכות היערכות נכונה ובניית אסטרטגיה שמותאמת לשוק התקשורת הנוכחי. לחברת פרטנר הנהלה מצוינת, ואני בטוחה כי החברה, ביחד עם הנהלתה בראשות המנכ"ל מר איציק בנבנישתי, עובדיה ובשיתוף הדירקטוריון, ימשיכו להצעיד את החברה להישגים".

 

אסנת רונן מכהנת כדירקטורית בחברה החל מדצמבר 2009, ומונתה מטעם בעלי המניות הישראלים המייסדים של החברה. רונן מכהנת כדירקטורית במספר חברות נוספות, ובהן פוקס-ויזל ודיסקונט קפיטל חיתום והיתה ממייסדי חברת וויצ’ק בע"מ.

 

בעבר כיהנה כדירקטורית במספר רב של חברות ובכלל זה בנק מזרחי-טפחות, שם שימשה כיו"ר ועדת הביקורת וועדת הכספים. כן הייתה שותפה כללית בקרן ההשקעות PE Viola .כמו כן, גב’ אסנת רונן כיהנה בעבר בתפקידים בכירים שונים בקבוצת לאומי לישראל בע"מ, כולל משנה למנכ"ל לאומי פרטנרס.

 

בתחילת השבוע דיווחה פרטנר על מינויו של עו"ד אהוד סול ככונס נכסים קבוע למניות, לאחר שקבוצת סבן ויתרה על מניותיה ומכרה אותן להצ’יסון הסינית. האצ’יסון ממתינה בימים אלה להחלטת משרד התקשורת אם לאפשר לה לקבל היתר שליטה בחברה.

 

לאחר מכירת המניות התפטרו מדירקטוריון החברה 6 דירקטורים שהיו נציגיו של חיים סבן - אלון שליו, אריה סבן, סומיט ג’איסינגהאני, יואב רובינשטיין, ברק פרידור ותומר בר זאב. במקומם מונו  רו"ח יוסי שחק וריצ’רד הנטר כדירקטורים בלתי תלויים בחברה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה