ירידות שערים קלות בפתיחת המסחר בארה”ב

טראמפ איים על סין מוקדם יותר במכסים נוספים במקרה שאי הגעה להסכמות; מניות הקנאביס מזנקות לאחר המלצת קניה של בנק אוף אמריקה למניות קאנופי

חדשות ספונסר 20/11/2019 16:25

א+א-

הבורסה בארה"ב צפויה לפתוח את יום המסחר בירידות שערים קלות גם חדשות על מלחמת הסחר כבר פחות מפריעים למדדים מלנוע בחדות. בלילה צייץ טראמפ בסוג של איום מרומז על כך שהוא יעלה את המכסים עוד יותר במידה ולא יגיעו להסכם שלב 1 במלחמת הסחר, אותו הסכם שלא מצליחים להגיע לחתימה כ 6-7 שבועות. מקורות בסין ציינו שאין להם כבר מה להציע לארה"ב ב נוגע לשלב הראשון של הסכם הסחר ועל פניו נראה שהמצב נמצא במבוי סתום.

בינתיים אין התרגשות רבה בשווקים, אירופה נסחרת בירידות שערים קלות, הדקס יורד 0.7% והקאק יורד 0.4%. באסיה ננעל המסחר במגמה שלילית הניקיי נחלש ב 0.6%, ונג קונג ירדה 0.75%.

הזהב ממשיך לשהות ברמה של 1460 דולר לאונקיה. הדולר מתחזק מול היואן לרמה של 7.0380 דולר ליואן. חבית נפט מסוג לייט קרוד נסחרת ברמה של 55.8 דולר עליה של 0.8%.

 

השוק תנודתי? התחל לסחור עכשיו עם היתרונות של מסחר בחוזי הפרשים
*הפעילות בזירה כרוכה בסיכון כספך

 

מניות בכותרות

טרגט (TGT) ממריאה קרוב ל 10% במסחר המוקדם לאחר שעקפה הן בשורת הרווח וההכנסות ברבעון השלישי. הכנסות לחנויות זהות עלו ב 4.5% מול צפי ל 3.6%.

 

לאווס (LOW) הרשת של עשה זאת בעצמך עולה קרוב ל 5% במסחר המוקדם לאחר הבסת הן בתחזית הרווח וההכנסות. בנוסף החברה מעלה את התחזית להמשך השנה.

 

סיילס פורס (CRM) מעלה את תחזית ההכנסות לשנת 2020 מ 16.86 מיליארד דולר ל 16.99-17 מיליארד. המניה לא מתרגשת מהידיעה במסחר המוקדם.

 

ברואדקום (AVGO) מקבלת העלאת המלצה לתשואות יתר ממשקל שווה ממורגן סטנלי. מעלים מחיר יעד מ 298 דולר ל 367 דולר. המניה עולה 2% במסחר המוקדם.

 

בואינג (BA) מדווחת על עסקת מכירה של 30 מטוסי 787 דרימליינרס בעסקה שמוערכת ב 9 מיליארד דולר. הרוכשת היא חברת התעופה אמירטס מאיחוד האמיריות.

 

קנופי (CGC) לאחר ירידה של 70% במניותיה של חברת הקנביס, בנק אוף אמריקה ממליץ קניה על המניה מנייטרלי. הם חושבים שכל הרע כבר מגולם במחירי המניה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה