הלורה, חברת פורטפוליו של אלון מדטק ונצ’רס, השלימה סבב גיוס של 7 מיליון דולר

את הסבב הובילה קבוצה של משקיעים מארה"ב, אירופה ומשקיעים ישראליים; ההכנסות ישמשו להשלמת הניסויים הקליניים ורישום מוצרי החברה באירופה

חדשות ספונסר 20/11/2019 12:35

א+א-

Hallura Ltd המפתחת מוצרי מילוי דרמטולוגיים להזרקה מבוססי חומצה היאלורונית לתחום האסתטיקה הרפואית המבוססים על טכנולוגיה פורצת דרך, השלימה סבב גיוס של 7 מיליון דולר. את סבב הובילה קבוצה של משקיעים פרטיים מארה"ב, אירופה ומשקיעים ישראליים; עיקר ההשקעה מגיעה ממנתחים פלסטיים ורופאי עור מהמובילים בתחום האסטטי בעולם. 

 

הלורה היא חברת פורטפוליו של אלון מדטק ונצ’רס בבעלות ד"ר שמעון אקהויז הפועלת במסגרת תוכנית החממות ובמסגרת מסלול ויזה לחדשנות של רשות החדשנות (IIA),

 

חומרי המילוי הדרמטולוגיים של Hallura מבוססים על טכנולוגיה שפיתחה החברה בשנתיים האחרונות. שלא כמו הטכנולוגיה הקיימת מזה 20 שנה, בחומרי מילוי HA המשמשים בקליניקה היום ומבוססים על טכנולוגיית הצלבה תוך כדי שימוש בריאגנט, הנקרא BDDE, ל-Hallura טכנולוגית הצלבה הנותנת מענה לחסרונות המוצרים בטכנולוגיה הקיימת.

 

הפתרון של Hallura עונה על הביקוש הגובר לטיפולים אסתטיים שנותנים למטופלים מראה עור טבעי וגמיש. מוצרי Hallura מבוססים על מנגנון הצלבה ייחודי אשר שומר על התכונות הטבעיות של שרשראות ה- HA. החברה השלימה סדרת מחקרים בבעלי חיים, שבמסגרתם נבדקו המוצרים והתוצאות מלמדות על בטיחות המוצר ופוטנציאל גבוה יותר למילוי ומתיחת עור בהשוואה למוצרים המובילים בשוק.

 

ד"ר שמעון אקהויז, מייסד-משותף ויו"ר Hallura, ציין: "אנו שמחים מאוד להשלים את סבב הגיוס של Hallura ולהוסיף לבעלי המניות הנוכחיים את אחת הקבוצות הנחשבות בעולם ברפואה אסטטית. גיוס זה יאפשר לנו לבנות ולמצב את החברה כמובילה בשוק ההזרקות הדרמטולוגיות , שהפך לפלח שוק הגדול ביותר בשוק האסתטי הגלובלי והלא פולשני."

 

ד"ר פר הדן, מייסד-משותף בחברת Hallura משטוקהולם שוודיה ציין: "לאחר שהייתי מעורב בפיתוח חומר המילוי HA הראשון לפני למעלה מ 20 שנה וכן לאחר שהייתי מעורב מאוד ופעיל בשימוש ופיתוח של טכנולוגיה זו, יש לי פרספקטיבה רחבה על צרכי השוק וצרכיהם של רופאים ולקוחות בהזרקות HA. 

 

אני מאמין שקו ה- HA החדש של Hallura ישנה את התחום הזה ויאפשר תכונות חדשות לחלוטין של הזרקות HA, האופן בו הם מיוצרים ואופן השימוש בהם על ידי רופאים. אני מאוד נרגש להיות חלק מצוות Hallura ולהמציא מחדש את ה- HA שהפך לפתרון האסתטי הפופולרי ביותר המשמש את הרופאים ברחבי העולם ”.

 

אניה אלדן, סמנכ"לית רשות החדשנות (IIA) וראש זירת הזנק, ציינה: "פרויקט זה מהווה עוד דוגמא איך תכנית החממות יכולה לתרום להצלחת הסטרטאפים בישראל. במקרה זה החממה זיהתה את הצורך, מצאה חוקר מחו"ל, הביאה אותו להקים את החברה בישראל, הביאה את החברה לאבן דרך מימונים בעזרת ההשקעה של החממה והתרומה של בעלי החממה, דר׳ שמעון אקהויז וצוות המנהל של חממה וכן עזרה לגייס את הסיבוב המשמעותי".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה