מדדי ארה”ב ממשיכים לשבור שיאים

נאסד"ק עולה 0.23%; אין חדש בהסכמי הסחר עם סין; הום דיפו צונחת 5.2%; השימוע בנוגע להדחת טראמפ ימשך היום עם עדויות חדשות

חדשות ספונסר 19/11/2019 16:47

א+א-

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בעליות שערים קלות כשגם חששות ואי הגעה לשלב הראשון של הסכם הסחר עם סין לא מרתיעים את המשקיעים. 

 

אמש נפגש הנשיא טראמפ בפעם השנייה השנה עם יו"ר הפד ג’רום פאוול, הנשיא המשיך בגישה האגרסיבית שלו גם בפגישת פנים מול פנים וביקש ממנו להמשיך להוריד את הריבית לריביות שליליות בדומה לאירופה ויפן.

 

גם השוק וגם בכיר הפד מרגישים שלעת עתה הורדות הריבית הגיעו למיצוי והם ימתינו לראות את הנתונים מהכלכלה כדי לבחון את גישת הבנק בעתיד. 

 

בינתיים באירופה השווקים עולים, מדד הדקס נסחר בשיא שנתי חדש והוא מתחזק ב-0.9%. מדד הקאק עלה בשיעור מתון של 0.25%. אסיה ננעלה במגמה מעורבת, מדד הניקיי נחלש ב-0.5% הונג ושנחאי עלו ב-1.55% ו-0.85% בהתאמה. 

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת היום מעל 1% והיא נסחרת ברמה של 56.4 דולר. הזהב מתקשה להתאושש ומחיר אונקיה ממשיך לשעות סביב 1470 דולר.

 

מניות בכותרות

הום דיפו (HD) יורדת מעל 4% במסחר המוקדם לאחר דוחות חלשים, החברה הודיעה שהכנסות לחנויות זהות גדלו ב-3.6% במקום גידול של 4.7%.

 

קוהלס (KSS) צונחת במסחר המוקדם קרוב ל-12% לאחר דוחות חלשים מאוד והורדת תחזית להמשך השנה. החברה פספסה הן בשורת הרווח והן בשורות ההכנסות.

 

בואינג (BA) החברה מציגה באייר שאו באסיה והיא מדווחת על הזמנה של 50 מטוסי 737 מקס, אותם מטוסים שהיו מעורבים ב-2 התרסקויות שונות בשנה האחרונה. ההזמנה מראה סוג של הבעת אמון מצד חברות התעופה ובתגובה עולה המניה 1% במסחר המוקדם.

 

ברואדקום (AVGO) מקבלת העלאת המלצה לתשואת יתר ממשקל שווה ממורגן סטנלי. מעלים מחיר יעד מ-298 דולר ל-367 דולר. המניה עולה 2% במסחר המוקדם.

 

דיסני (DIS) מספר מדווחים שהאקרים גנבו מידע על אלפי חשבונות של שירות הסטרימינג החדש דיסני +. עוד דווח שהמחיר עבור השירות נע בין 3-11 דולר. מניות החברה לא מתרגשות מדיווח במסחר המוקדם ועולות 0.3%.

 

עליבאבא (BABA) לפי הוול סטריט ג’ורנל החברה תפסיק לקבל הזמנות להנפקה של החברה בהונג קונג בשל ביקושים גבוהים. ההנפקה צפויה לצאת לפועל לקראת סיום החודש.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה