מניית סיסקו צונחת במסחר המוקדם - הזדמנות קניה?

חברת סיסקו עמדה בתחזיות השוק, אולם ספקה תחזית חלשה. מהן הרמות הטכניות אליהן כדאי לשים לב?

דובי קורן 14/11/2019 13:24

א+א-

חברת סיסקו (סימול: CSCO) הינה ענקית ציוד תקשורת ורשתות. החברה מספקת מוצרים ותשתיות להעברת נתונים על גבי רשתות תקשורת. בין מוצריה ניתן למצוא נתבים, רשתות עירוניות, שירות טלפוניה, מוצרי אחסון, מוצרי אבטחה, אנטנות ועוד. החברה נסחרת בשווי שוק של 205.7 מיליארד דולר ושייכת למדדי המניות הגדולים, דאו ג’ונס 30, אס אנד פי 100 ו 500 ומדד הנסד"ק 100.

 

החברה פרסמה אמש את תוצאותיה לרבעון השלישי של השנה והיא מציגה רווח של 84 סנט למניה מול צפי של 81 סנט. הכנסות החברה עמדו על 13.16 מיליארד דולר מול צפי של 13.09 מיליארד. מניות החברה ירדו במסחר המאוחר ונסחרות כעת במסחר המוקדם בירידה של כ 5% בשל תחזית חלשה לרבעון הבא.

 

מהזווית הטכנית, ללא קשר לתחזית החלשה המניה לא השתתפה בראלי האחרון של השוק. מאז סוף יולי המניה נכנסה למומנט שלילי כשהיא מאבדת כ-10 דולר מרמות השיא של יולי האחרון ב-57.5 דולר למניה.

 

לאחר הירידה, המניה נעה בתנועה צידית בחודשים האחרונים בין 50 ל 45.5 דולר למניה. נכון לכתיבת שורות אלה, המניה עומדת לפתוח את המסחר סביב אזור תמיכה טכני שצוין לעיל, פתיחה מתחת או שבירה של התמיכה יכולה בהחלט לייצר מומנט שלילי ויעד יורד לאזור של 40-41 דולר למניה בתקופה הקרובה.

 

מניית CSCO; מקור: StockCharts.com

 

לחובבי התחתיות במידה ובמסחר התוך יומי יגיעו קונים המניה בהחלט יכולה לשמור על טווח המסחר של החודשים האחרונים ולכן יכולה להיות כאן אפשרות כניסה עם סטופ נוח והנחה טכנית שטווח המסחר עתיד להישמר לפחות בשבועות הקרובים.

ההערכה האישית שלי פסימית, אולם קשה יהיה להעריך מה יקרה לפחות בשלב זה של היום

 

בהצלחה לסוחרים.

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה