עליות שערים קלות בוול סטריט לקראת נאום טראמפ

דיסני תשיק את שירותי הסטרימינג המדוברים שלה; הזהב ממשיך לשדר חולשה; שוק האג"ח חוזר להסחר לאחר "הווטרנס דיי"

חדשות ספונסר 12/11/2019 16:55

א+א- 1

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בעליות שערים קלות ללא שום כותרת על הסכמי הסחר עם סין. שוק אגרות החוב יחזור למסחר היום והתשואה באג"ח 10 שנים נסחרת סביב 1.936%. הערכות בשוק שהנשיא טראמפ ידחה את המכסים על רכבים אירופאים בעוד חצי שנה ובתגובה המדדים ביבשת עולים, מדד הדקס מתחזק ב 0.5% והקאק עולה ב 0.25%. באסיה ננעל המסחר במגמה חיובית ברוב הבורסות, הניקיי היפני עלה ב 0.81%, הונג קונג התחזקה ב 0.52%. הנפט חוזר לעלות והוא נסחר קצת מעל 57 דולר לחבית מסוג לייט קרוד. הזהב ממשיך לשדר חולשה מאז השבוע שעבר והוא כבר נושק לרמה של 1450 דולר לאונקיה. הדולר נסחר מול הין קצת מעל 7, דבר שיכול להעיד על ספקות מסוימים בהתקדמות במלחמת הסחר מול סין.

מניות בכותרות

טייסון פודס (TSN) מדווחת על פספוס בדוחות לרבעון השלישי של השנה. החברה מרוויחה 1.21 דולר למניה מול צפי של 1.29 דולר הכנסות החברה עקפו קלות את צפיות השוק, הערכה אופטימית מאוד לשנת 2020 לשוק הבשר שולח את המניה לירידות של 1% במסחר המוקדם.

דיסני (DIS) החברה תשיק היום את שירותי הצפיה בסטרימינג "דיסני +". המחיר ההתחלתי היה 6.99 דולר לחודש. החברה השקיעה לא פחות מ 3 מיליארד דולר בטכנולוגיה ובתוכן והם מאוד אופטימיים על המוצר. מניות החברה עולות 1% במסחר המוקדם.

דין פודס (DF) לאחר שירדה מעל 86% מתחילת השנה החליטה החברה ללכת לצ’פטר 11. יצרנית החלב תחפש להמשיך בפעילות רגילה ולפעול למכירה של החברה כשמטרה היא למצוא רוכש לכל נכסיה.

אדבנס אוטו פרטס (AAP) מדווחת על רווח של 2.1 דולר למניה מול צפי של 2.05 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות אך מכירת לחנויות שונות יצאו מתחת לצפי של השוק. החברה מכריזה על המשך רכישה חוזרת של מניות בגובה של 700 מיליון דולר. השוק לא מתרשם מתחפושת הרכישה והמניה צוללת מעל 6% במסחר המוקדם.

ויזה (V) מבצעת רכישת מיעוט משמעותית בפלטפורמת התשלומים הניגרית אינטרסוויץ. מקורות מוסרים שגובה הרכישה נעל סביב 200 מיליון דולר והוא מהווה 20% אחזקה.

טנסנט מיוזיק (TME) מדווחת על רווח והכנסות מעל ציפיות השוק ביחד עם גידול גדול מהצפי בכמות משתמשים משלמים, יחד עם זאת התשלום החודשי הממוצע עלה ב 7.4% בלבד וזהו הקצב האיטי ביותר מאז החברה הפכה לציבורית בדצמבר האחרון. המניה יורדת 4% במסחר המוקדם.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    עוד פעם יפתחו 'חזק' ירוצו 15 דקות ואז

    ייחלשו /ידרכו. תרשמו |26|
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    האנליסט הסבלני 12/11/2019 16:23