חדשות שוק ההון category name

גילת זכתה בחוזה לאספקת שירותי תמסורת בפרו

היקף הפרויקט מוערך בכ-10 מיליון דולר וימשך 5 שנים; גילת צופה התרחבות משמעותית באזור לאורך זמן

חדשות ספונסר 12/11/2019 14:48

א+א-

חברת גילת רשתות לוויין הדואלית, העוסקת בטכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, מודיעה היום כי זכתה בחוזה עבור פרויקט בסך של 10 מיליון דולר למשך חמש שנים במסגרתו תספק שירותי תמסורת 3G/4G בפרו.

 

התשתית והרשת אשר החלה גילת לתפעל לאחרונה מהוות בסיס לכיסוי סלולרי מצד מפעילת תשתית סלולרית באזורים מרוחקים. גילת צופה כי החוזה הנוכחי יתרחב משמעותית לאורך זמן לחוזים נוספים בהיקף של מיליוני דולרים באזור זה, ולאזורים נוספים אותם גילת מתפעלת. 

 

מינוף התשתית והרשת אשר נפרסו על ידי גילת, יאפשרו למפעילת התשתית הסלולרית להשיג את מטרתה באספקת אינטרנט סלולרי 4G לאזורים מרוחקים ולאלפי פרואנים באזורים אלו. הפתרון של גילת מאפשר להתגבר על הגיאוגרפיה המגבילה את הגישה לשירותי תקשורת ומאפשר גישה לפלטפורמות מידע דיגיטליות.

 

"תפעול הרשת אשר אושר לאחרונה, פותח את הדלת למפעילים לאספקת שירותים נוספים דוגמת אלו המוצעים בחוזה הנוכחי, שהינו הדוגמה הראשונה על גבי הרשת הפרוסה" אמר אריה רורשטוק, סמנכ"ל ומנהל גילת בפרו. "החוזה הנוכחי עומד בקנה אחד עם האסטרטגיה שלנו לצמיחה מהכנסות חוזרות משירותי תפעול הרשת ולהפיכת פרו לעסק גדול ורווחי לעתידה גילת".

 

בספטמבר השנה גילת זכתה בחוזה לפרויקט תמסורת לוויינית לרשתות LTE ביפן. על פי החוזה תספק גילת ל- NTT DOCOMO , ספקית התקשורת הסלולרית הגדולה ביפן, פתרון להרחבת כיסוי הרשת באזורים כפריים, תוך הבטחת כיסוי רשת בטוח ואיתן גם בתנאי מזג האוויר המאתגרים ביותר.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה