חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ראדא מדווחת על הזמנות חדשות בהיקף של 6 מיליון דולר

מתחילת 2019 קיבלה החברה הזמנות בהיקף של 41 מיליון דולר; יותר מ-90% מההזמנות החדשות התקבלו עבור מערכות המכ"מים הטקטיים

חדשות ספונסר 10/10/2019 14:52

א+א-

ראדא תעשיות אלקטרוניות, הנסחרת בנאסד"ק, מדווחת כי קיבלה הזמנות חדשות בהיקף של 6 מיליון דולר במהלך החודשים אוגוסט וספטמבר.

 

יותר מ-90% מההזמנות החדשות התקבלו עבור מערכות המכ"מים הטקטיים של ראדא, שהינם מכ"מים מוגדרי תוכנה רב-משימתיים המיועדים בעיקר לכוחות התמרון. השימושים למכ"מים המוזמנים הינם בעיקר עבור מערכות הגנה כנגד רחפנים וכלי טיס בלתי מאוישים (C-UAV), וכן לשימושי מערכות הגנה אווירית לטווחים קצרים מאוד (VSHORAD) ומערכות הגנה אקטיביות (APS).

 

מרבית ההזמנות הינן הזמנות המשך מלקוחות בהם זכתה ראדא בשנתיים האחרונות. יתרת ההזמנות התקבלו מלקוחות חדשים ובהיקפים קטנים באופן יחסי, אך עם פוטנציאל להזמנות המשך בהיקפים גדולים יותר בטווח קצר. 

 

מתחילת 2019, זכתה ראדא בהזמנות חדשות בהיקף כולל של 41 מיליון דולר, מהן 32 מיליון דולר עבור מערכות המכ"מים הטקטיים. 

 

דב סלע, מנכ"ל ראדא אמר: "אנו מזהים עניין רב במכ"מים לאיתור רחפנים מתוצרתנו, שנרכשים בהיקפים גדלים והולכים על ידי לקוחות בעולם. האירועים בהם נעשה שימוש בכטב"מ לאחרונה, במפרץ הפרסי ובמקומות נוספים, העלו את המודעות והצורך בפתרונות המכ"מ ההגנתיים שלנו לרמת עדיפות גבוהה. אנו עדים לגידול עקבי ורציף בהזמנות המשך למכ"מים, אשר בונה עבורנו כבר היום צפי מכירות חזק לשנה הבאה".

 

את הרבעון השני של השנה סיכמה ראדא עם גידול של 52% בהכנסות שהסתכמו ב- 10 מיליון דולר, אך ההפסד הנקי ברבעון הסתכם ב-0.6 מיליון דולר לעומת רווח של 0.1 מיליון ברבעון המקביל. עם פרסום הדו"ח אמר המנכ"ל כי החברה מעלה את תחזית ההכנסות שלה למעל 43 מיליון דולר, גידול של 54% ביחס לאשתקד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה