חדשות שוק ההון

המנכ”ל החדש של בנק הפועלים בונה מחדש את השדרה הניהולית

דירקטוריון הבנק אישר מינוי של שלושה משנה למנכ"ל חדשים; דב קוטלר: " יחד נצעיד את הבנק קדימה תוך התמודדות עם מכלול האתגרים הניצבים בפנינו"

חדשות ספונסר 06/10/2019 15:22

א+א- 2

דירקטוריון בנק הפועלים אישר הבוקר (א’, 6 באוקטובר 2019) את המלצת מנכ"ל בנק הפועלים, דב קוטלר, למנות שלושה בכירים לתפקידים בהנהלת הבנק.

 

דלית רביב מונתה למשנה למנכ"ל בנק הפועלים והממונה על החטיבה הקמעונאית. רביב מכהנת כיום כמנהלת האגף המסחרי בחטיבה העסקית של הבנק. רביב תחליף את מר רונן שטיין, אשר הודיע על פרישה בחודש יוני לאחר 26 שנים בבנק. רביב עובדת בבנק מזה כ-27 שנים והיא מילאה שורה של תפקידים ניהוליים בחטיבה העסקית והקמעונאית. מינויה כפוף לאישור בנק ישראל.

 

רם גב מונה למשנה למנכ"ל בנק הפועלים והממונה על החטיבה הפיננסית (CFO). גב מכהן כיום כמשנה למנכ"ל ו-CFO של חברת ישראכרט בע"מ. גב יחליף את עופר קורן, אשר הודיע על פרישה בחודש אוגוסט. לגב ניסיון עשיר ונרחב בתפקידים מקבילים במגזר הפיננסי ומינויו כפוף לאישור בנק ישראל.

 

עמית אוברקוביץ’ מונה למשנה למנכ"ל בנק הפועלים והממונה על חטיבת משאבי אנוש. אוברקוביץ’ מכהן מזה כ-5 שנים כסמנכ"ל ארגון ומשאבי אנוש בחברת החשמל לישראל בע"מ. אוברקוביץ יחליף את ארז יוסף, אשר הודיע על פרישה בחודש יולי לאחר כ-30 שנה בקבוצת הבנק.

 

חטיבת משאבי אנוש תהיה כפופה ישירות למנכ"ל והיא תפוצל מחטיבת ה-COO. אגפי הלוגיסטיקה והרכש יועברו לחטיבה הפיננסית ומרכז תפעול בנקאי יועבר לחטיבה הקמעונאית. החשבונאי הראשי של הבנק יוכפף במישרין למנכ"ל הבנק. המינויים והשינויים אמורים להיכנס לתוקף בחודשים הקרובים. מינוייהם של גב’ רביב ומר גב וכן חלק מהשינויים הארגוניים כפופים לאישור הפיקוח על הבנקים.

 

מנכ"ל הבנק, דב קוטלר, אמר: "אני מאמין שיחד עם צוות ההנהלה האיכותי הנוכחי, יחד עם חברי ההנהלה החדשים ועובדי הבנק נצעיד את הבנק קדימה ונמשיך להיות המוסד הפיננסי המוביל בישראל תוך התמודדות עם מכלול האתגרים הניצבים בפנינו. בנוסף, אני מבקש להודות לרונן שטיין, לארז יוסף ולעופר קורן על תרומתם המשמעותית בהובלת הבנק לאורך השנים ומאחל להם הצלחה רבה בהמשך דרכם החדשה".

 

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  הסכם שכר

  לכל דבר מוצאים זמן מינוי בכירים והצגות ומופעים .הסכם שכר לא .רק אחרי החגים .למה לא לפני?מה יום ראשון ושני זה איסרו הסכם שכר?גם מקצוע העיתונות פשט את הרגל .אין אחד עם ביצים שיעשה תחקיר על בנק הפועלים.לכל דבר יש זמן וכסף .לתת לעובדים האומללים .אין .שכר הכי נמוך במערכת הבנקאית ...

  מודאג 08/10/2019 03:49

 2. 2
  זאב קליגר מנהל הרכש התאגידי חייב ללכת הביתה

  זאב קליגר מנהל הרכש התאגידי חייב ללכת הביתה

  עובד הבנק 06/10/2019 16:22