חדשות שוק ההון

פוינטר השלימה את המיזוג עם I.D Systems

החברה הממוזגת תיקרא PowerFleet ותיסחר בנאסד"ק ובבורסת ת"א; בעלי המניות של פוינטר יקבלו 8.5$ במזומן ו-1.272 מניות PowerFleet רגילות בעבור כל מניית פוינטר

חדשות ספונסר 03/10/2019 15:54

א+א-

פוינטר טלוקיישן מדווחת היום על השלמת המיזוג עם I.D Systems. החברה הממוזגת תיקרא PowerFleet Inc. ותיסחר בנאסד"ק ובבורסת ת"א בטיקר "PWFL". בעלי המניות של פוינטר יקבלו 8.5$ במזומן ו-1.272 מניות PowerFleet רגילות בעבור כל מניה רגילה של פוינטר.

 

I.D Systems היא חברה אמריקאית שבסיסה בניו ג’רזי, המייצרת מערכות ניהול נכסים אלחוטיות למשאיות, רכבים להשכרה ונכסי תובלה. החברה משתמשת בטכנולוגיות תקשורת אלחוטיות - כולל זיהוי תדרים רדיו (RFID), Wi-Fi, תדר אולטרה-גבוה (UHF), לוויין וסלולר - וכן בטכנולוגיית חיישנים ותוכנות קנייניות לניהול נכסים ארגוניים בעלי ערך גבוה, כמו מלגזות, ציוד לתמיכה קרקעית בשדה תעופה, רכבים להשכרה, נגררי ואן, שלדה, נגררים לקירור, רכבות ומכולות.

 

בחברה המאוחדת מקווים שהרכישה תמצב את PowerFleet כמובילה גלובלית באספקת שירותי IoT אלחוטיים לעסקים וכן פתרונות M2M אלחוטיים בשווקי הלוגיסטיקה, הרכבים התעשייתיים וניהול ציי הרכב שמרכזים טריליוני דולרים.

 

ל-PowerFleet למעלה מ-1,500 לקוחות המפעילים מעל ל-500,000 מנויים על בסיס חודשי. החברה מצפה כי חבילת הפתרונות שתציע, מיתוגה מחדש, ויתרונה לגודל יאפשרו מינוף אסטרטגי של פתרונות משוק אחד בעולם לשוק אחר במטרה לשפר את הרווחיות ואת תזרים המזומנים.

 

"אנו מאמינים כי זהו חיבור אשר ישנה את פני התעשייה שלנו, וייצור חברה עם שוק בצפון אמריקה ודריסת רגל בינלאומית, עם מובילות מוצרים וטכנולוגיה וכן עליונות בשרשרת האספקה," אמר דוד מחלב נשיא ומנכ"ל פוינטר, והחל ממועד הסגירה מנכ"ל הפעילות הבינלאומית של PowerFleet. "העסקה הינה השיא של יחסי עבודה אסטרטגיים שנמשכו כשנתיים בין פוינטר ו-I.D Systems. ביחד, ל-I.D Systems ולפוינטר יתרון באינטגרציה האנכית, בניגוד לכלל המתחרות שלנו בשוק."

 

 "אני רוצה לנצל הזדמנות זאת בכדי להודות לצוות הנהלת פוינטר, ובמיוחד למר יניב דורני סמנכ"ל הכספים של פוינטר, אשר מילא תפקיד מרכזי בהפיכת עסקה מורכבת זו למציאות. כמו כן אני רוצה להודות לבעלי המניות שלנו אשר איפשרו את השינוי המשמעותי הזה ובמיוחד ל-DBSI אשר היו איתנו לאורך זמן ארוך מאוד. ללא תמיכתם האקטיבית לא היינו מגיעים לנקודה זו."

 

עסקה זו והמיתוג מחדש הינם ביטוי ישיר לאסטרטגיית הליבה שלנו, שהינה להציע ללקוחותינו מגוון רחב של מוצרים ושירותים בעלי ערך ועוצמה שיסייעו להם לספק את צורכי לקוחותיהם ולהרחיב את עסקיהם," אמר כריס וולף מנכ"ל PowerFleet. "PowerFleet תמשיך להוות one-stop-shop עבור צרכי ארגונים בכל הקשור לניהול פרואקטיבי של המורכבויות הקשורות בעולם ה-IOT."

 

וולף הוסיף "אנו נציע את הפתרונות הטכנולוגיים שלנו דרך ערוצי המכירה החדשים של PowerFleet במטרה לסייע ללקוחותינו לחבר בין האלמנטים השונים של שרשרת האספקה להתייעל ולשחרר צווארי בקבוק במערכות התפעול והעסקים שלהם". 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה