פתיחת מסחר בארה”ב: האם השווקים נכנסו לתרדמת?

המדדים המובילים נסחרים בירידות קלות; דאו ג’ונס מאבד 0.14%; באירופה מגמה מעורבת; הזהב יורד זה היום הרביעי ברציפות

חדשות ספונסר 10/09/2019 16:45

א+א-

הבורסה בארה"ב נפתחה בירידות שערים קלות לאחר נעילה מעורבת אמש. האס אנד פי 500 קטע רצף של 3 ימי עליות כשנעל בירידה מינורית. הלחץ על השוק נמשך למרות ידיעה חיובית מסין בכך שיש ציפיות שהשיחות עם ארה"ב בחודש הבא יביאו להתקדמות (בפועל ממשיכים לומר כלום).

 

מחירי הנפט יציבים לאחר עליות שערים אמש, חבית מסוג לייט קרוד טקסני עולה קלות למחיר של 58 דולר לחבית. הזהב ממשיך להסחר תחת לחץ כשהוא יורד מתחת ל 1,500 דולר לאונקיה ומשלים 4 ימי מסחר רצופים של ירידות שערים.

 

באירופה מגמה מעורבת, הדקס עולה 0.2% הקאק יורד בשיעור דומה. אסיה ננעלה במגמה מעורבת, הניקיי היפני עלה 0.35%, בורסת שנחאי ירדה ב 0.12%. אגרות החוב ל-10 שנים בארה"ב ממשיכות להסחר תחת לחץ והתשואה שם עולה ל 1.647%.

 

מניות בכותרות

 

מלינקרודט (MNK) מכרה את יחידת הפיתוח והייצור של יחידת ביו וקטרה לשותפתה חברת ההשקעות הפרטית H.I.G בעסקה של 250 מיליון דולר. מניות החבה שואבות עידוד ועולות 12% במסחר המוקדם.

 

פורד (F) דירוג החוב של החברה נחתך לדירוג זבל אצל מודיס בשל חולשה בתזרים המזומנים וירידה במרווחים. המניה יורדת 4% במסחר המוקדם.

 

וונדיס (WEN) ישקיעו כ-20 מיליון דולר לייצור תשתית לשילוח של ארוחות בוקר ל-5.8 אלף בתים. הרשת תרחיב את שעות הפעילות שלה, תוסיף מוצרים חדשים לתפריט ותגייס לצורך כך קרוב ל-20 אלף עובדים. בעלי המניות פחות אוהבים את הכיוון בשלב זה והמניה יורדת מעל 6% במסחר המוקדם.

 

וולס פארגו (WFC) מקבלת הורדת דירוג מ-UBS מקניה לנייטרלי. לטענת UBS אין צפי לשיפור הריווחיות והחברה חתכה את הערכות הרווח שלה בשל ירידת מרווחי הריבית.

 

מוסאיק (MOS) הודיעה על תוכנית רכישה של מניות בסך 250 מיליון דולר. החברה הודיעה על ביטול פעולות הפוספטים שלה בלואיזיאנה כדי לקצץ בייצור אשר גרם ללחץ על המחיר.

 

פי גי אנד אי קורפ (PCG) חברת התשתיות מקליפורניה חשפה את התוכנית שהוצעה לה ליציאה מפשיטת רגל. החברה תגייס 14 מיליארד דולר לתשלום נזקים לשריפות הקטלניות.

 

הייץ די סופליי (HDS) הרוויחה 1.08 דולר בהתאם לתחזיות השוק אך הכנסות החברה היו מתחת לתחזיות. החברה מגדירה את התקופה כקשה והיא מספקת תחזית רווח למניה של 3.45-3.6 דולר מול צפי של 3.5 דולר. המניה יורדת 4% במסחר המוקדם.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה