קבוצת לוינשטין זכתה במכרז של עיריית באר שבע לרכישת קרקע להקמת בנייני משרדים בעיר בעסקת קומבינציה בלב מרכז העסקים הראשי בעיר. היקף הפרויקט מוערך בכ- 250 מיליון שקל.

 

חטיבת הקרקע בה זכתה הקבוצה כוללת 2 שני מגרשים בשטח כולל של כ- 14.4 דונם, עליהם תוכל לוינשטין לבנות שטחי משרדים ומסחר בהיקף של כ- 31 אלף מ"ר.

 

מאחר ומדובר בעסקת קומבינציה מול עיריית באר שבע, רכישת הקרקע על ידי לוינשטין תהיה בתמורה למתן שירותי בנייה לבניית כ- 5,100 מ"ר משרדים וחניות שימסרו לרשות העירונית ולשימוש העירייה. כמו כן, לחברה אפשרות לרכישת זכויות בניה נוספות במקרקעין ככל שיהיו.

 

מסירת הקרקע לקבוצה צפויה בקרוב. הקרקע בה זכתה לוינשטין ממוקמת בלב מרכז העסקים הראשי בבאר שבע בין התחנה המרכזית, תחנת הרכבת, קריית הממשלה ועיריית באר שבע.

 

מדובר בנכס השלישי בו מחזיקה הקבוצה במתחם העסקים בבאר שבע. בבעלות הקבוצה בניין המשרדים והמסחר לב הסיטי ומתחם בית סולוג. כמו כן החברה מחזיקה בנכסי מסחר ומשרדים רבים ברחבי הארץ כשרק לאחרונה דווח כי הקבוצה רכשה מחברת טבע את מתחם טבע טבליות בהר חוצבים בירושלים תמורת 171 מיליון שקל.

 

לדברי שאול לוטן, מנכ"ל קבוצת לוינשטין "אנו שמחים עם הזכייה במכרז הנוסף המביא גיוון לסל המוצרים של קבוצת לוינשטין כאסטרטגיה עסקית. אנו מאמינים כי באר שבע תמשיך להתפתח ותהפוך לעיר מטרופוליטנית המתוכננת לשרת אוכלוסייה של למעלה ממיליון איש. העיר בשנים האחרונות נמצאת בתנופת פיתוח שבאה לידי ביטוי בקריית הבוטיק ובסייבר שהוקמו, המעבר של קריית התקשוב של צה"ל ועוד".

 

קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות, היא תאגיד ציבורי של חברות הנדסה, בניה ונדל"ן. הקבוצה פועלת בענף הנדל"ן על כל היבטיו – יזום, בניה ופיתוח נדל"ן למגורים, בנייני משרדים מבני מסחר ותעשיה, נכסים מניבים, ביצוע עבודות קבלניות, התחדשות עירונית וניהול נכסי נדל"ן.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש