חדשות שוק ההון

יוניבו חתמה הסכם עם חברת תרופות גרמנית להפצת מוצרי קנאביס

חברת Haemato תפיץ ותשווק בלעדית את מוצרי החברה בגרמניה ואוסטריה; החברה התחייבה לרכוש מיוניבו 4 טון בשנה במהלך 2020-2022

חדשות ספונסר 21/07/2019 10:35

א+א- 1

 

חברת יוניבו מדווחת היום על הישג עסקי משמעותי, הסכם כוונות בלעדי להפצת מוצרי קנאביס רפואי עםpharma Haemato , חברת תרופות גרמנית, המייעדת את הפצת מוצרי החברה לבתי מרקחת ומרפאות כאב ברחבי גרמניה ואוסטריה החל משנת 2020.

 

במסגרת ההסכם, חברת Haemato תסייע ליוניבו בקבלת תקן EU-GMP הדרוש לצורך ייבוא מוצרי קנאביס למדינות האיחוד האירופי. חברת Haemato היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בפרנקפורט אשר דיווחה הכנסות מעל 270 מיליון יורו בשנת 2018.

 

Haemato התחייבה לרכוש מוצרי קנביס רפואי מיוניבו בבלעדיות ולהפיץ רק את מוצרי יוניבו לבתי המרקחת ולמרפאות הכאב איתן היא עובדת בטריטוריית ההפצה בגרמניה ואוסטריה. מנגד, התחייבה יוניבו להפיץ בגרמניה ובאוסטריה באמצעות הומטו בהתאם לעמידה בהתחייבויות הומטו לרכישה בכמויות בין 4 ל 8 טון לשנה. במידה ואחד הצדדים לא יוכל לספק או לא יוכל לרכוש בכמויות שנקבעו, הצדדים רשאים להתקשר עם גורם שלישי. הסיכום הוא בכפוף לקבלת כל האישורים הדרושים, במחירים שייקבעו בהסכם הסופי.

 

הומטו ערוצי שיווק קיימים והיא מפיצה תרופות ליותר מ-4,000 בתי מרקחת ו-600 מרפאות כאב בגרמניה, כך על פי דיווחי החברה לבורסה בפרנקפורט. הכנסות החברה בשנת 2018 הסתכמו ביותר מ- 270 מיליון יורו ומחירי הקנאביס הרפואי היום בגרמניה נעים בין 20 ל 24 יורו לגרם.

 

״ההסכם עם Haemato מהווה אבן דרך חשובה במימוש האסטרטגיה העסקית של החברה לחדירה לשוק האירופי. רק לפני כשבוע פתחנו אני ומר אהוד אולמרט את כנס הקנביס הרפואי המשמעותי ביותר באירופה אשר התקיים בלונדון והיום אני גאה להציג שיתוף פעולה ראשון מני רבים בעתיד. גרמניה היא מהשווקים הגדולים באירופה למוצרי קנאביס רפואי והיא הטריטוריה הראשונה ושער הכניסה שלנו לאירופה.״ אומר גולן ביטון, מייסד ומנכ״ל יוניבו.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    סוף כל סוף ניצנים טובים למראה|12|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    אקוש 21/07/2019 10:51