יציבות בפתיחת המסחר בוול סטריט

בנק אוף אמריקה פרסם את דוחותיו; מגמה שלילית באירופה; הנפט מתאושש לאחר הצניחה אמש

חדשות ספונסר 17/07/2019 16:05

א+א-

יום המסחר בארה"ב צפוי להיפתח בעליות שערים קלות לאחר שאמש ירד האס אנד פי 500 לאחר 5 ימי מסחר רצופים של עליות שערים ושיאים חדשים. נטפליקס תפרסם את תוצאותיה לאחר המסחר והיא ראשונה ממניות ה FAANG (פייסבוק, אמזון, אפל, נטפליקס וגוגל).

באירופה נסחרים המדדים בירידות קלות של עד 0.2% בצרפת וגרמניה. אסיה ננעלה בירידות קלות לאחר שהנשיא טראמפ צייץ מוקדם יותר "הדרך עוד ארוכה עם סין, יש לנו מכסים נוספים להטיל", הניקיי היפני ירד 0.3% ושנחאי נחלשה ב 0.2%. ניתן לראות לפי המסחר בארה"ב ואירופה שכבר לא מתרגשים יותר מידי מהצהרותיו של הנשיא.

הנפט מתחזק ב 1% לחבית מסוג לייט קרוד, לאחר שאתמול ירד מעל 3% לאחר שסגן הנשיא ציין שייתכן שיפתחו בשיחות עם אירן בנוגע לטילים ארוכי הטווח שבידיהם.

 

מניות בכותרות

חברת התעופה יוניטד איירליינס (UAL) הרוויחה 4.21 דולר למניה ברבעון השני מול צפי של 4.09 דולר. הכנסות החברה היו מעל ציפיות השוק כמו גם הכנסות לפי כיסא לפי מייך.

בנק אוף אמריקה (BAC) דיווחה על רווח של 74 סנט למניה מול צפי של 71 סנט. הכנסות החברה היה מעל ציפיות השוק בעיקר בגלל חוזקה בתחום הריטייל. הרבה מגזרים לעומת זאת נחלשו כך שסה"כ הדוח די מעורב. המניה נסחרת כמעט ללא שינוי במסחר המוקדם.

חברת CXV המפעילה רשת תובלה בארה"ב פיספסה את התחזיות ב- 3 סנט ודיווחה על רווח של 1.08 דולר למניה. בנוסף החברה הנמיכה תחזיות רווח לשנת 2019.

יצרנית השוקולד הרשי (HSY) קיבלה הורדת המלצה מגולדמן זאקס ל-"מכירה" מ"ניטראלי" וצופים הרעה בעסקי הליבה של החברה.

סינטאס (CTAS) דיווחה על רווח של 2.07 דולר למניה, מעל התחזיות ב- 14 סנט. הכנסות החברה היו מעל תחזיות השוק והסתכמו ב- 1.79 מיליארד דולר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה