איי-נט מובייל תערוך ניסוי פתוח לקהל הרחב

אלפי משתמשים צפויים להשתתף בניסוי בן חמישה ימים שיחל ב-24ביולי; אלדן, שגריר, טרייד מובייל ושגריר הביעו נכונות לקחת חלק בניסוי

חדשות ספונסר 11/07/2019 10:17

א+א-

חברת פורסייט אוטונומס הולדינגס בע"מ, העוסקת בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב, שמניותיה נסחרות בבורסות נאסד"ק ותל אביב הודיעה היום כי החברה נכדה שלה, איי-נט מובייל תערוך בישראל, בפעם הראשונה, ניסוי בקנה מידה גדול במערכת Eye-Net שלה למניעת תאונות דרכים, המבוססת על תקשורת סלולרית.

 

ניסוי זה מסכם שנתיים וחצי של פעילות פיתוח ומהווה ציון דרך חשוב עבור החברה במעבר מטכנולוגיה למוצר. אלפי משתמשים צפויים להשתתף בניסוי בן חמישה ימים, שיחל ב-12 ביולי ויסתיים ב-19 ביולי 1019. הניסוי פתוח לקהל הרחב ומוגבל ל-30 אלף המשתתפים הראשונים. את אפליקציית  Eye-Net ניתן להוריד בחנות האפליקציות של גוגל ושל אייפון.

 

יוניברסל פתרונות תחבורה (זכיינית אוויס בישראל) וקבוצת אלדן, שתי קבוצות השכרת רכב וליסינג , חברת טרייד מוביל, חברת טרייד-אין מובילה של יבואני רכב מובילים בישראל; וקבוצת שגריר שירותי רכב ספק לשירותי גרירה וסיוע בצד הדרך, הביעו את נכונותן להשתתף בניסוי.

 

 Eye-Net הינה מערכת V2X (vehicle-to-everything) מבוססת על תקשורת סלולרית, למניעת תאונות דרכים. המערכת נועדה להגן על משתמשי הדרך הפגיעים בזמן אמת, לרבות הולכי רגל, רוכבי אופניים, רוכבי קורקינטים ונהגים, על ידי מתן התרעות אודות התנגשויות קרבות נמצאות מחוץ לטווח הראייה של משתמשי הדרך.

 

Net-Eye מתבססת על טכנולוגיה קניינית חדשנית, קבוצה של אלגוריתמים מתוחכמים וארכיטקטורה מתקדמת, וכן תשתית סלולרית קיימת.

 

בחודש מרץ ערכה החברה ניסוי בצומת מרכזי בנתניה, העיר השביעית בגודלה בישראל, בשיתוף עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (הרלב"ד) ועיריית נתניה. במהלך הניסוי בחנה איי-נט מובייל את המערכת במספר תרחישים המדמים התנגשות בין כלי רכב או הולכי רגל ללא קשר עין ביניהם. 

 

בכל המקרים, כל הגורמים המעורבים בניסוי השתמשו באפליקציית Eye-Net המותקנת בטלפונים הסלולריים שלהם וקיבלו התרעות על התנגשות קרובה בזמן אמת, מספיק זמן מראש כדי למנוע התנגשות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה