חדשות שוק ההון

בעלי השליטה בקדימהסטם משקיעים 5 מיליון ₪ בחברה

ג’וליאן רוג’רי ופרופ’ מישל רבל, ישקיעו כ- 3.5 מיליון ש"ח וכ- 1.5 מיליון ש"ח בהתאמה, תמורת 7.1 מיליון מניות רגילות של החברה

חדשות ספונסר 26/06/2019 12:36

א+א-

חברת הביומד קדימהסטם (ת"א: קדסט), הודיעה היום על התקשרות בהסכמי השקעה בסך כולל של כ- 5 מיליון ש"ח עם בעלי השליטה בחברה.

 

קדימהסטם היא חברת ביוטכנולוגיה בשלבי פיתוח קליני, המפתחת טיפולים בתחום הרפואה הרגנרטיבית לטיפול במחלות שונות, תוך התמקדות נוכחית במחלות נוירודגנרטיביות כגון ALS וכן במחלת הסוכרת תלוית אינסולין. היא הוקמה על בסיס טכנולוגיות מוגנות פטנטים, שפותחו בקבוצת המחקר של פרופ’ מישל רבל במכון ויצמן למדע. בהתבסס על פלטפורמה ייחודית זו, מפתחת החברה טכנולוגייה שמטרתה לתקן ולהחליף תאים, רקמות ואיברים פגועים על ידי שימוש בתאים בעלי תפקוד תקין, שהתמיינו מתאי גזע עובריים

 

במסגרת ההסכמים ישקיעו בעלי השליטה, מר ג’וליאן רוג’רי ופרופ’ מישל רבל, כ- 3.5 מיליון ש"ח וכ- 1.5 מיליון ש"ח, בהתאמה, תמורת 7,142,857 מניות רגילות של החברה לפי יחס ההשקעה של כל אחד מהם.

 

כמו כן תקצה החברה לבעלי השליטה, לפי יחס ההשקעה שלהם,3,571,428 כתבי אופציה (סדרה א’) הניתנים למימוש ל- 3,571,428 מניות רגילות, במחיר מימוש של 1 ש"ח למניה, כאשר תקופת המימוש של כתבי האופציה תהיה עד ליום 31 בדצמבר 2019 וכן 3,571,429 כתבי אופציה (סדרה ב’) הניתנים למימוש ל- 3,571,429 מניות רגילות במחיר מימוש של 2 ש"ח למניה, כאשר תקופת המימוש של כתבי האופציה תהיה עד ליום 21 ביולי 2020.

 

השלמת הסכמי ההשקעה כפופה לקבלת אישור האסיפה הכללית של בעלי המניות שתזמן החברה ולהתקיימות התנאים המקובלים בהסכמים מסוג זה. 

 

רמי אפשטיין, מנכ"ל קדימהסטם, מסר בתגובה: "השקעה זו מהווה הבעת אמון חשובה מצד בעלי השליטה בחברה עצמה ובפוטנציאל של הפלטפורמה הקלינית הייחודית שלה לספק למיליוני חולים ברחבי העולם טיפולים פורצי דרך ומצילי חיים במחלות שונות ובכללן מחלת ה- ALS וסוכרת תלוית אינסולין.

 

קדימהסטם נמצאת כיום באחת התקופות המשמעותיות בחיי החברה, בעיצומו של ניסוי קליני בבני אדם Phase I/IIa במוצר ה- ®AstroRx לטיפול במחלת ה-ALS, הכולל השתלת תאי גזע יחודיים שפותחו ע"י החברה בחולים במחלה חשוכת מרפא זו. גיוס זה מקנה לנו משאבים נחוצים להמשך קידום התוכניות הקליניות והאסטרטגיות שלנו".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה