מחשבים וטכנולוגיה

אפליקצית הניווט Navin ערכה מיפוי פנימי של ”הקניון המסובך בישראל”

המבקרים בדיזנגוף סנטר יכולים להתחיל את הניווט כבר מחוץ לקניון, והאפליקציה תמצא עבורם את שער הכניסה עם המסלול הקצר לחנות אותה הם מחפשים

מערכת ספונסר 23/06/2019 15:08

א+א- 3

אפליקציית הניווט Navin ערכה מיפוי פנימי של דיזנגוף סנטר כך שניתן באמצעותה להגיע בדרך הקצרה ביותר לכל אחת מהחנויות בחלקים ובקומות השונות. את הניווט אל החנות הרצויה אפשר להתחיל מחוץ לסנטר וכך להגיע ישירות לשער הכניסה הנכון מבלי להסתבך במעברים התת קרקעיים, בגשרים ובמסדרונות ללא מוצא.

 

האפליקציה מאפשרת גם יציאה מהירה מהסנטר אל היעד שמחוץ למבנה וכך פותרת קושי שיש לחלק מהמבקרים, במיוחד כשהם לא בקומת הכניסה.

 

Navin מתמחה במיפוי מבנים ציבוריים מורכבים. אפליקציות הניווט האחרות אינן מסוגלות לנווט בתוך מבנים כלל או שהן נותנות פיתרון לא מדויק וזאת בשל היעדר קליטת GPS. הטכנולוגיה של Navin מאפשרת למשתמשים לנווט בתוך מבנה גם בהיעדר קליטת GPS.

 

דיזנגוף סנטר מצטרף לשורה של קניונים, בתי חולים ומבנים אחרים שכבר מופו ובהם קניון עזריאלי תל אביב, קניון האופנה TLV, שרונה מרקט, בית החולים איכילוב, מבנה קרית הממשלה בתל אביב, לונדון מיניסטור, גן העיר, מוזיאון תל אביב ומוזיאון ארץ ישראל. עדכון המפות נמשך כל העת באמצעות המשתמשים שמעלים ומוספים נקודות ציון. 

 

לדברי שי רונן, מנכ"ל Navin, מיפוי דיזנגוף סנטר הוא מאתגר במיוחד בשל המבנה הספירלי של הקומות, המספר הרב של החנויות והדוכנים ואורך המסדרונות שמגיע עד 2.5 ק"מ.

 

Navin נוסדה על ידי שי רונן, נווט קרב ב-16F, ליאור רונן מהנדס מחשבים ומומחה בגלי רדיו, והיזם גידי ברק.

כתבות נוספות

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  ניווט בתוך בניינים .לאו דווקא קניון

  תחום מעניין.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  redbear 23/06/2019 23:30

 2. 2
  רק שכוח הקניה בקניונים יורד לאוןלין

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  wildstar 23/06/2019 16:27

 3. 3
  אכן ..מסובך|8|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  mvk 23/06/2019 15:20