חדשות שוק ההון

לסיכו זכתה במכרז של נמל ישראל לפרויקט בהיקף של כ-168 מיליון שקל

תקופת הביצוע של הפרויקט עומדת על 28 חודשים ממועד קבלת צו התחלת עבודה מהמזמין; המניה מגיבה בעלייה של 4%

חדשות ספונסר 19/06/2019 12:07

א+א-

חברת התשתיות לסיכו מודיעה היום כי שותפות בה מחזיקה החברה ב-50%, זכתה במכרז של חברת נמלי ישראל פיתוח ונכסים בע"מ להתקנת והחזקת מסוע לשינוע גרעינים בנמל אשדוד בתמורה לכ-168 מיליון שקל (בצירוף מע"מ) בכפוף ובהתאם לביצוע כמויות עבודה בפועל ולמחירי יחידת ביצוע.

 

השותפות הזוכה הינה בבעלות שווה של לסיכו עם חברת פאן מדיטרניאן חברה להנדסה בע"מ (המקימה של פרויקט הלאומי נמל הדרום באשדוד). תקופת הביצוע של הפרויקט עומדת על 28 חודשים ממועד קבלת צו התחלת עבודה מהמזמין, ולאחריה תחל תקופת אחזקה של 60 חודשים.

 

לסיכו סיימה את הרבעון הראשון עם צבר עבודות של כ-955 מיליון שקל. צבר זה כולל את חברת פולדמיר בנין (1986) בע"מ והוא מתפרס על כלל מגזרי הפעילות של החברה. החברה בעלת מינוף נמוך (כ-12 מיליון שקל הלוואות מבנקים) ובקופתה מזומנים ושווי מזומנים של כ- 98.8 מיליון שקל והון עצמי של כ-145 מיליון שקל, המהווה כ-40% מסך המאזן. 

 

ההכנסות ברבעון הראשון הסתכמו בכ- 137 מיליון שקל, גידול של כ-86% שנבע בעיקרו כתוצאה מפעילות מואצת במספר פרויקטים במגזר ההקמה ומאיחוד של חברת פולדמיר. הרווח הגולמי ברבעון הראשון של 2019 עלה בכ-71% לכ-14.2 מיליון שקל. הרווח הנקי היה כ-2.7 מיליון שקל, לעומת רווח נקי של כ- 1.4 מיליון שקל ברבעון המקביל של 2018.

 

חברת לסיכו בע"מ נוסדה בשנת 1969 ובימים אלו חוגגת 50 שנה להיווסדה, לסיכו היא אחת מחברות התשתיות הוותיקות בישראל. היא מתמחה בפרויקטים בעלי מורכבות טכנולוגית ולוגיסטית גבוהה, ופועלת ב-2 מגזרים עיקריים - הקמת פרויקטים כולל בין השאר ב- Design Build בתחומים של: תשתיות הנדסה אזרחית וביטחונית, רכבת, צנרת ואנרגיה, איכות סביבה וצנרת נקיה. ושירותי אחזקה וזכיינות כולל בין השאר בתחומים של: תחזוקה ושירות לתשתיות מוניציפליות, תחזוקה ושירות במתקני אנרגיה וזכיינות לפרויקטים בשיטות BOT ואחרות. לקבוצה ניסיון בביצוע פרויקטים בחלק מתחומי פעילותה גם בחו"ל.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה