חדשות שוק ההון

פורסייט חתמה על הסכם מסחרי עם אלביט מערכות

אלביט תקבל זכויות שיווק בלעדיות לתוכנות לעיבוד תמונה של פורסייט לשוק הצבאי

חדשות ספונסר 19/06/2019 11:04

א+א- 4

חברת פורסייט אוטונומס הולדינגס בע"מ, הדואלית הודיעה היום על חתימת הסכם מסחרי עם אלביט מערכות יבשה בע"מ, חברה בת של אלביט מערכות בע"מ ,לשיווק בלעדי לתוכנת עיבוד התמונה שלה, לשימוש בשווקים הביטחוניים,הצבאיים-למחצה, וה-security homeland .

 

אלביט מתכוונת לשלב את תוכנת עיבוד התמונה של פורסייט במוצריה, מערכותיה ובפתרונותיה, ולשווק אותה ברחבי העולם. התוכנה תוטמע בכלי רכב קרקעיים צבאיים וביטחוניים בעלי גלגלים, לרבות כלי רכב בלתי מאוישים.

 

הסכם מסחרי זה מגיע בעקבות בחינה מוצלחת של האבטיפוס למערכת QuadSight ,מערכת הראייה הממוחשבת של פורסייט המבוססת ארבע-מצלמות, אשר נרכשה על ידי אלביט, כפי שדווח על ידי פורסייט ב-4 במרץ, 2019 .אלביט בחנה את מערכת QuadSight ביסודיות בהשוואה לפתרונות אחרים ובחרה בה. המערכת נבחנה על פני תקופה של חודשיים בסביבות מבוקרות ובלתי מבוקרות, כולל בדיקות בתנאי נסיעה בשטח.

 

על פי ההסכם, פורסייט תמכור את הגרסה הנוכחית של תוכנת עיבוד התמונה שלה, באמצעות רישיון שימוש בתוכנה, לאלביט וללקוחותיה של אלביט, תמורת מספר אלפי דולרים לכל רישיון. פורסייט תספק לאלביט גם שירותי תמיכה ותחזוקה תמורת תשלום נוסף. כמו כן, פורסייט צופה לקבל תמורה מהותית יותר באמצעות הסכמי פיתוח עתידיים לצורך התאמת גרסת התוכנה הנוכחית שלה לשינויים, כפי שידרשו על ידי אלביט או לקוחותיה, בכל מקרה לגופו.

 

אלביט תקבל זכות בלעדית לשווק ולמכור את תוכנת עיבוד התמונה של פורסייט בישראל למשך מספר שנים. על מנת לשמור על זכות הבלעדיות בישראל, אלביט התחייבה לסכום מינימלי של הזמנות שנתיות בתקופת הבלעדיות, כולל הזמנה ראשונית בסך של כ-50000 דולר שישולם לאחר חתימת ההסכם.

 

אלביט תקבל בנוסף זכות בלעדיות גלובלית להפצת תוכנת עיבוד התמונה של פורסייט בעולם לתקופה ראשונית, כפי שנקבעה בהסכם. הבלעדיות הגלובלית אינה כוללת מספר לקוחות מהתעשייה הביטחונית שכבר מעורבים בפעילות מסחרית עם פורסייט. תקופות הבלעדיות, הן בישראל והן בעולם, ניתנות להארכה על בסיס יעדי מכירות.

 

"אנו נרגשים מאוד להודיע על שיתוף הפעולה שלנו עם חברה גלובלית מובילה כמו אלביט, המהווה ציון דרך חשוב עבור פורסייט. הסכם זה נותן משנה תוקף לגישה העסקית בה נקטנו בשנה האחרונה, מכירת מערכות אבטיפוס והצעה לשותפים אסטרטגיים לחוות באופן ישיר את הפתרון הייחודי שלנו ולשלבו בכלי הרכב שלהם" אמר חיים סיבוני, מנכ"ל פורסייט. "אלביט ידועה בבדיקותיה הקפדניות ובדרישותיה המחמירות. מערכת QuadSight נבחרה כטכנולוגיה המועדפת של אלביט בהשוואה לטכנולוגיות מתחרות אחרות, ובכך מחזקת את מעמדה של פורסייט כמובילה טכנולוגית בתחום מערכות ראייה ממוחשבות מתקדמות לרכבים. כניסה לשוק התעשייה הביטחונית החדש תאפשר לפורסייט להרחיב ולשפר את יכולות המוצר הנוכחיות שלה ותפתח הזדמנויות חדשות."

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  גם רשום שנבחרה בינ אחרים

  בגלל ההתרונות ואם מובילאי תפסה שוק אז סוף סוף פורסייט מצא כניסה לשוק
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  erder 19/06/2019 11:31

 2. 2
  מעבר לכניסה הראשונית לשוק...

  אני חושב שיש פה אמירה מאוד חזקה לכל יצרני הרכב - אם המערכת שלנו מתאימה לסכנות הקיימות בתחום הצבאי אז קל וחומר...
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  avi1985 19/06/2019 11:22

 3. 3
  50 אלף זה סכום ראשוני הם התחייבו להרבה

  יותר. החשוב שחברה כמו אלביט נכנסת ובוחרת במוצר שלך הדבר ייפתח דלתות לכניסה לחברות אחרות. הקושי בלמכור מוצר חדש (כל מוצר) זה בלהכניס את הרגל וברגע שאתה מצליח להכניס רגל החיים הרבה יותר קלים.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  100איציק 19/06/2019 11:15

 4. 4
  הודעה מהותית משהו ...

  50 אלף דולר ,סכום בדיחה ,אבל אולי אלביט יוכלו להרים אותם קצת...
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  MOK 19/06/2019 11:08