חדשות שוק ההון

קאנומד ביטלה את שיתוף הפעולה עם תיקון עולם והתקשרה עם אגרוקאן

על פי ההסכם תגדל אגרוקאן לפחות 18 אלף שתילים בשנה; היקף ההכנסות השנתי הצפוי נע על פי הערכות החברה בטווח שבין 12-15 מיליון ₪ לשנת גידול מלאה

חדשות ספונסר 12/06/2019 10:32

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי קאנומד, הנסחרת ברשימת השימור, מדווחת היום על ביטול ההסכם שנחתם עם חברת תיקון עולם, זאת משום שהחברה לא סיפקה שתילים בחלוף זמן רב ממועד ההתקשרות.

 

בתוך כך, מדווחת החברה על התקשרות עם חברה אחרת – אגרוקאן טבע אדיר, אגודה שיתופית חקלאית. קאנומד קיבלה את אישור היק"ר לשיתוף הפעולה בגידול קנאביס רפואי של החברה וחברת אלפיס פלורה, יחד עם אגרוקאן.

 

במסגרת ההסכם, חברת הגידול תגדל בעבור עצמה מחזור גידול של 180 שתילים בחוות משואה שבבקעת הירדן, בשטח הפרחה של 7.2 דונם ברוטו של מתקן הגידול. מחזור הגידול הראשון הוא תנאי של היק"ר לבדיקה של תהליך גידול מלא. השתילים יסופקו לחוות הגידול על ידי האגודה עד ל-20.6.2019. לאחר גמר הגידול של המחזור הראשון תוכל קאנומד לקבל אישור מלא לעמידה בתקן GAP-IMC להוצאת רישיון קבוע לחווה.

 

עוד הוסכם בין הצדדים, כי האגודה תהיה הגורם המקצועי והמנחה הבלעדי בכל הקשור להיבטים המקצועיים של גידול הקנאביס הרפואי שיבוצע במתקן הגידול, ותקבע באופן בלעדי את משטרי ופרוטוקולי הגידול ואת הגנטיקה - זנים, טיפוחים ופיתוחים, אופן ביצוע הגידול במתקן הגידול, הדברה, השקייה, אופן ביצוע ומועד הקטיף, אופן הטיפול בתוצרת הגמורה.

 

האגודה תרכוש מחברת הגידול את מלוא תוצרת גידולי משואה באופן בלעדי. הוסכם כי גידולי משואה יכללו מינימום של שני מחזורי גידול לשנה, ולפחות 18 אלף שתילים בשנה, למעט בשנת 2019 אשר בה יחלו במחזור גידול של 180 שתילים ולאחר קבלת אישור עמידה בתקן GAP IMC וקבלת רישיון קבוע לחווה יחל מחזור גידול בהיקף מסחרי.

 

בתמורה לכל גרם של תוצרת קנאביס רפואי של גידולי משואה, האגודה תשלם 4 ₪ לגרם שיובש במתקן האגודה, או 4.15 ₪ לגרם שיובש במתקן של חברת הגידול.

 

היקף ההכנסות השנתי הצפוי במסגרת ההסכם נע על פי הערכות החברה בטווח שבין 12-15 מיליון ₪ לשנת גידול מלאה. כל הצדדים טרם קיבלו את מלוא האישורים, הרשיונות וההיתרים הדרושים ונקבע כי במידה ולא יתקבלו האישורים בתוך 35 ימים ממועד חתימת ההסכם, ניתן יהיה לבטל אותו.

 

מקאנומד נמסר כי " החברה מאמינה כי לפעילות המשותפת עם האגודה, ערך מוסף במיצובה, מקצועיותה ובתרומה ליכולתה של חברת הגידול לגדל תוצרת קנאביס רפואי באיכות גבוהה"

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה