חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות שערים בפתיחת המסחר בוול סטריט

מלחמת הסחר ממשיכה להכביד על השוק; נאסד"ק יורד 1.5%; בסט ביי ומדטרוניק בדוחות טובים מהצפי

חדשות ספונסר 23/05/2019 16:45

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח במגמה שלילית לאחר ירידות שערים קלות אמש ובהמשך לחששות בשווקים מהמשך מלחמת הסחר בין סין וארה"ב. החוזים על הנפט נחלשים בהמשך לירידה אתמול בעקבות דוח מלאים גבוה מהצפוי.

 

אסיה נסחרה בירידות שערים בכל המדדים המובילים, בורסת שנחאי ירדה ב 1.36%, הונג קונג ב 1.58% והניקיי היפני ב 0.62%. באירופה מגמה שלילית במדדים המובילים (דקס, קאק ויורו סטוקס 600) שיורדים מעל 1.2%.

 

מניות בכותרות

בסט ביי (BBY) פרסמה דוחות לרבעון הראשון של השנה, החבר המציגה רווח של 1.02 דולר מול צפי של 0.86 דולר. הכנסות החברה הביסו את תחזיות השוק יחד עם עליה של 1.1% במכירות של חנויות זהות (צפי 0.9%).

 

הורמל (TGT) דיווחה על רווח של 46 סנט למניה מול צפי של 45 סנט. הכנסות החברה היו מעט מתחת לתחזיות והחברה חותכת את התחזית השנתית שלה.

 

עסקת המיזוג בין טי מובייל (TMUS) וספרינט (S) ממשיכה לככב בכותרות. היום דווח שהמשרד להגבלים עסקיים טרם החליט אם לאשר את העסקה למרות פרסומים ביומיים האחרונים על דחייתה.

 

מדטרוניק (MDT) חברת המכשור הרפואי מדווחת על רווח של 1.54 דולר מול צפי של 1.46 דולר. הכנסות החברה גם כן עברו את ציפיות השוק. החברה אישררה את תחזיותיה השנתיות שנמצאות מעל תחזיות השוק.

 

L ברנדס (LB) דיוחה אמש על רווח של 14 סנט למניה והפתיעה את האנליסטים שציפו ל 0. החברה העלתה את הצפי השנתי ומניות החברה מזנקות מעל 10% במסחר המוקדם.

 

נט אפ (NTAP) דיווחה על רווח של 1.22 דולר למניה מול צפי של 1.26 דולר. הכנסות החברה גם כן היו מתחת לציפיות השוק ומניות החברה יורדות מעל 8% במסחר המוקדם.

 

דויטשה בנק (DB) מניות הבנק בגרמני קורסות לשיא שלילי חדש במסחר באירופה וזאת על רקע הפגישה השנתית בפרנקפורט. מנכ"ל הבנק צוטט "אנחנו מוכנים לקיצוצים קשוחים".

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה