חדשות וול סטריט ושווקי העולם

הנדנדה בארה”ב נמשכת והיום ירידות שערים בפתיחה

ירידות שערים בפתיחת המסחר, קוולקום קורסת במסחר המוקדם, טרגט מזנקת בעקבות דוחות טובים

חדשות ספונסר 22/05/2019 15:41

א+א-

יום המסחר בארה"ב צפוי להיפתח במגמה שלילית לאחר שהלילה פורסם שממשל בארה"ב צפוי להכניס חברות סיניות נוספות לאיסור סחר בדומה לוואוויי. 

 

דוחות מעורבים פורסמו לפני המסחר (הרחבה בהמשך), בולטת לחיוב טארגט עם תוצאות טובות מהצפי. החוזים על הנפט יורדים כאחוז מחשש להאטה גלובלית ולמרות השארת תפוקה נמוכה מצד אופ"ק. 

 

אסיה ננעלה במגמה מעורבת ובנטייה לעליות, מדד הקוספי בקוריאה עלה 0.18% שנחאי בלטה בירידות של עד 0.5%. באירופה המדדים עברו לירידות שערים, הדקס בגרמני יורד 0.5% והיורו סטוקס 600 יורד 0.4%.

 

מניות בכותרות

טסלה (TSLA) ממשיכה לככב בכותרות והפעם תורה של סיטי בנק לתת יעד של 36 דולר למחיר המניה בתרחיש הגרוע ביותר. המניה ממשיכה להיות תחת סיכון גבוה והמלצת מכירה, למרות גיוס ההון במניות שבוצע לאחרונה.

 

טארגט (TGT) עולה 7% במסחר במוקדם לאחר פרסום הדוחות לרבעון הראשון של השנה. החברה מציגה רווח של 1.53 דולר למניה מול צפי של 1.43 דולר. הכנסות החברה היו מעל ציפיות השוק וגם צמיחה של חנויות זהות עמד על 4.8% מול צפי של 4.2%.

 

לאוו’ס (LOW) רשת הריטייל לשיפוץ הבית דיווחה על רווח של 1.22 דולר מול צפי של 1.33 דולר. הכנסות החברה לחנויות זהות היו טובות ביחס לציפיות השוק. החברה מורידה את התחזית השנתית שלה בעקבות המרווחים שמצטמצמים. מניות החברה יורדות מעל 8% במסחר המוקדם.

 

וי אף קורפ (VFC) דיווחה על רווח של 60 סנט למניה מול צפי של 58 סנט. הכנסות החברה היו מעל תחזיות השוק בעקבות ביקוש חזק.

 

ג’יי סי פני (JCP) צוללת גם היא קרוב ל-10% במסחר המוקדם לאחר דוחות חלשים. החברה הפסידה 46 סנט מול צפי של 38 סנט למניה. ההכנסות היה בדיוק כמו ציפיות השוק אולם הכנסות לחנויות זהות ירדו ב-5.5% ולא ב-4.2% כמו שציפה השוק.

 

אדבנס אוטו פרטס (AAP) עקפה את תחזיות השוק ב-10 סנט ומציגה רווח של 2.46 דולר למניה. הכנסות החברה גם כן עקפו את תחזיות השוק, מניות החברה עולות מעל 2% במסחר המוקדם.

 

נורדסטורם (JWN) יורדת מעל 10% בעקבות פספוס הן בשורת הרווח והן בשורת ההכנסות. החברה נפגעה מהאטה במכירות בעיקר בתחום בגדי הנשים. החברה חותכת את התחזית השנתית.

 

אורבן אווטפיטרס (URBN) יורדת מעל 6% במסחר המוקדם. החברה עקפה את תחזיות השוק ב-6 סנט ורווח של 31 סנט למניה. הכנסות החברה עקפו גם הן את תחזיות השוק. החברה הודיעה על תוכנית בעלות של 88 דולר בחודש להשכרת בגדים והשוק ככל הנראה אינו אוהב את ההודעה.

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה