חדשות וול סטריט ושווקי העולם

לאחר ירידות השערים אמש, וול סטריט נפתח בעליות שערים

נאסד"ק עולה 0.83%; בואינג עולה 1.24%; טבע מטפסת 2.7%; ג’יי סי פני נופלת 7.4% על רקע פרסום דוחות חלשים

חדשות ספונסר 21/05/2019 16:50

א+א-

יום המסחר בניו יורק נפתח במגמה חיובית לאחר שהלילה פורסם שארה"ב תיתן זמן של 3 חודשים לחברות האמריקאיות להתנתק מוואוויי הסינית. 

 

הנפט נסחר ביציבות ובנטייה לעליות שערים קלות על רקע המתיחות באירן, ההערכות בשוק שאופ"ק ימשיך בתפוקה מופחתת של הנפט לפחות עד לסיום השנה בשביל לשמור על רמות המחיר הנוכחיות. 

 

המסחר באסיה ננעל במגמה מעורבת בעקבות ההודעה הנ"ל, בורסת שנחאי ננעלה בעליה של 1.23% ואילו הניקיי לא הצליח לשמור על מגמה חיובית וננעל בירידה של 0.14%. באירופה מגמה חיובית, הדקס עולה כ 1% והקאק ב 0.5%.

 

 מניות בכותרות

טסלה (TSLA) מורגן סטנלי חותך את מחיר היעד למקרה של התרחיש הגרוע ביותר ל-10 דולר למניה מ-97 דולר. הבנק האמריקאי שממילא דובי על המניה טוען שהחוב הגבוה והמצב הגיאופוליטי עם סין מביאים אותו להכריז על תרחיש הקיצון. בכל מקרה מחיר היעד שלהם הוא 230 דולר עם תשואת שוק.

 

הום דיפו (HD) פרסמה דוחות לפני המסחר, החברה מציגה רווח של 2.27 דולר למניה מול צפי שוק של 2.18 דולר. הכנסות החברה היו מעט מעל תחזיות השוק, הכנסות של חנויות זהות עלו ב 3%.

 

קוהלס (LYFT) דיווחה על רווח של 61 סנט למניה מול צפי של 68 סנט. הכנסות החברה היו מתחת לתחזיות השוק ומכירות לחנויות זהות ירדו 3.4% מול צפי של 0.2% בלבד. החברה חתכה את התחזית השנתית שלה. מניות החברה יורדות 9% במסחר המוקדם.

 

ג’יי סי פני (JCP) צוללת גם היא קרוב ל-10% במסחר המוקדם לאחר דוחות חלשים. החברה הפסידה 46 סנט מול צפי של 38 סנט למניה. הכנסות היה בדיוק כמו ציפיות השוק אולם הכנסות לחנויות זהות ירדו ב 5.5% ולא ב 4.2% כמו שציפה השוק.

 

אוטו זון (AZO) חברת הריטייל לחלקי חילוף בתחום הרכב, דיווחה על רווח של 15.99 דולר למניה מול צפי של 15.14 דולר. הכנסות החברה היו מעל ציפיות השוק עם צמיחה של 3.9% במכירות בחנויות זהות.

 

בואינג (BA) עולה 2% במסחר המוקדם לאחר שפקידים אמריקאיים רשמיים טוענים שהסיבה להתרסקות מטוס אתיופיאן איירלנס הם ציפורים ולא כשל טכני.

 

ברואדקום (AVGO) בלומברג מדווחת שהחברה על הכוונת של הרגולטור האמריקאי בנוגע למכירות השבבים של החברה.

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה