חדשות שוק ההון

טוגדר פארמה תחל למכור קנאביס רפואי בגרמניה

החברה הגרמנית איתה התקשרה טוגדר קיבלה אישור לייבא 160 ק"ג תפרחות קנאביס; המשלוח החודשי הראשון יניב לחברה רווח של כ-800 אלף יורו

חדשות ספונסר 19/05/2019 11:07

א+א- 2

טוגדר (ת"א: טגדר), הפועלת בתחום הקנאביס הרפואי, דיווחה כי במסגרת פעילותה בגרמניה, חברת הפיתוח, היבוא וההפצה הגרמנית עימה נחתם הסכם מחייב לרכישת השליטה בה, התקשרה בהסכם לרכישת 160 ק"ג תפרחות מיובשות של קנאביס רפואי מחברה הולנדית וקיבלה את כל האישורים הרגולטוריים הנדרשים לצורך השלמת ייבוא המוצרים אל תוך גרמניה והפצתם באמצעות צד שלישי לבתי מרקחת בגרמניה. המוצרים צפויים להגיע לחברה הגרמנית עד סוף הרבעון השני של השנה.

 

ניסים ברכה, מנכ"ל טוגדר פארמה: "טוגדר היא החברה הישראלית הראשונה עם פעילות רווחית בגרמניה. הרווח הצפוי ממכירת תוצרת קנאביס רפואי, על פי ההזמנה החודשית הראשונה, יעמוד על כ-800 אלף יורו. בנוסף החברה הגרמנית שלנו תפתח 3 מוצרים לטיפול בהתוויות משמעותיות במטרה להגדיל את שורת הרווח של החברה. אנו רואים בתחילת המכירות והצגת הרווחים בגרמניה מנוע צמיחה משמעותי שיניב פירות כבר החל מהשבועות הקרובים. אנו מאמינים כי המהלכים שלנו בגרמניה, ישראל ואוגנדה וכן בטריטוריות נוספות יובילו ליצירת ערך גבוהה לבעלי המניות שלנו".

 

בכוונת טוגדר לבצע רכישה כפי שדווחה, כל חודש, ולפעול לכך שהמוצרים יופצו לבתי מרקחת בגרמניה בהתאם להסכמים קיימים שיש לחברת הפיתוח, היבוא וההפצה הגרמנית עם רשתות בתי מרקחת בגרמניה או למכור אותם לצדדים שלישיים אחרים בגרמניה אשר להם כל האישורים הרגולטוריים הנדרשים לצורך רכישתם. יצוין, כי טוגדר מעריכה שהעסקה לרכישת השליטה בחברת הפיתוח, היבוא וההפצה הגרמנית תושלם בשבועות הקרובים.

 

החברה מעריכה, כי העסקה לרכישת 160 ק"ג תפרחות ומכירתם לצדדים שלישיים, צפויה להניב לחברת הפיתוח היבוא וההפצה הגרמנית רווח של כ- 800 אלפי אירו. בהמשך, מתכוונת טוגדר לשווק את גידוליה מאוגנדה ומישראל בין היתר באמצעות חברת הפיתוח, היבוא וההפצה הגרמנית.

 

בנוסף, החברה הגרמנית פועלת לפיתוח שלושה מוצרים רפואיים מבוססי קנאביס. מוצר אחד הינו בתחום פצעי עור (אקנה) השני הינו לטיפול בפסוריאזיס ושלישי הינו בתחום מניעת כאב. פיתוח המוצרים כאמור מבוסס על זני קנאביס ייחודים שיובאו מהרי ההימלאיה (הודו) וקיבלו את האישורים הדרושים מהרשויות בגרמניה. יצוין כי טוגדר בוחנת אפשרות שיתוף פעולה ביחד עם חברת הפיתוח, היבוא וההפצה הגרמנית ועם גורם בינלאומי לצורך עריכת ניסויים קליניים למוצרים כאמור ושיווקם בשוק הבינלאומי.

 

לחברת הפיתוח, היבוא וההפצה הגרמנית מעבדה ומפעל בעלי רישיון GMP המאפשר עריכת ניסויים וכן מיצוי וייצור מוצרים מבוססי קנאביס. בכוונת טוגדר לפעול להתקשר עם חברות גרמניות אחרות לשם מיצוי שמן קנאביס עבורן.לחברת הפיתוח, היבוא וההפצה הגרמנית פעילות הנוגעת לרגולציה בתחום הקנאביס, במסגרתה מבוצעות בדיקות תקינה והגשת בקשות הנוגעות לגידול, ייבוא, שווק וייצור של מוצרי קנאביס המיועד לשוק הגרמני. השירותים כאמור ניתנים ביחס לפעילות החברה הגרמנית עצמה ועבור צדדים שלישיים. חברת הפיתוח היבוא וההפצה הגרמנית פועלת לקבלת אישור להפעלת מתקן אחסון למוצרי קנאביס רפואי.

כתבות נוספות

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    הידרו או אורגני

    גרו-שופ 18/06/2019 10:51

  2. 2
    מהכתוב עדיין לא נחתם הסכם רכישה..רק מעריכים שיחתם

    חי 19/05/2019 12:31