חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים בפתיחת המסחר בניו יורק

דאו ג’ונס עולה 0.84%; נאסד"ק מטפס 0.9%; וול מארט פרסמה דוחות לפני המסחר; טבע עולה 0.7%

חדשות ספונסר 16/05/2019 17:00

א+א-

יום המסחר בניו יורק צפוי להיפתח במגמה חיובית לאחר שאמש נסחר השוק בעליות שערים זה היום השני ברציפות. הנשיא טראמפ דחה אתמול את החלטתו בנוגע למכסים על רכבים מאירופה דבר שהביא להיפוך בשוק ולסגירה חיובית. לאחר המסחר דווח  שהנשיא טראמפ חתם על צו נשיאותי נגד חברת הדגל הסינית וואווי ואסר על חברות אמריקאיות להשתמש בציוד מתוצרת החברה, בכך החברה הסינית נכנסת לרשימה שחורה של האמריקאים. 

 

החוזים על הנפט עולים זה היום השלישי ברציפות בעקבות המשך המתיחות במזרח התיכון. באסיה ננעל המסחר במגמה מעורבת, הניקיי היפני ירד ב 0.6%, שנחאי עלתה בשיעור דומה. באירופה מגמה חיובית הדקס הגרמני מתחזר ב 0.56% ומדד היורו סטוקס 600 עולה 0.3%.

 

מניות בכותרות

סיסקו (CSCO) עולה מעל 3% במסחר המוקדם לאחר שאמש פרסמה את דוחותיה לרבעון הראשון. החברה מציגה רווח של 0.78 דולר למניה, סנט מעל ציפיות השוק, הכנסות החברה היו מעל ציפיות השוק. החברה סיפקה תחזית טובה לרבעון השני וזה מה שדוחף את המניה כלפי מעלה במסחר המוקדם.

 

וול מארט (WMT) פרסמה גם היא את תוצאותיה לרבעון הראשון. החברה מציגה רווח של 1.13 דולר למניה, 11 סנט מעל הצפי. הכנסות החברה היו מתחת לציפיות השוק. הכנסות לחנויות זהות במיקומים שונים בארה"ב עלו ב-3.4%, 0.1% מעל צפיות השוק. מניות החברה עולות מעל 2% במסחר המוקדם.

 

PG&E (PCG) חברת התשתיות היא זו שגרמה לשריפות הענק בקליפורניה בשנה שעברה, זאת על פי חוקרי האש במדינה. השריפה בה נהרגו 85 איש הייתה לשריפה הקטלנית וההרסנית ביותר בהיסטוריה של המדינה.

 

סוני (SNE) הכריזה הבוקר על רכישה חוזרת של מניות של עד 4.8% ממניות החברה כשסכום הרכישה עומד על כ-1.8 מיליארד דולר. הרכישה צפויה להמשך עד לסיום מרץ בשנה הבאה.

 

פייזר (PFE) נכנסת לרשימת המניות המומלצות של קרדיט סוויס, לאחר מפגש בין מנהליה לאנליסטים של הבנק. הבנק מציין שהפגישה העלתה את ביטוחונם בפרויקטים החדשים של החברה.

 

טסלה (TSLA) מדווחת שדיוויד ארנולד דירקטור בחברה, עוזב את הבורד לאחר 2.5 שנים.

 

וויקס (WIX) הישראלית פרסמה דוחות הבוקר. החברה פספסה בשורת הרווח שהסתכם ב-3 סנט מול צפי של 5 סנט, אך העלתה קלות את התחזית ההכנסות השנתית. וויקס שנסחרת בארה"ב בשווי של קרוב ל-7 מיליארד דולר עלתה מתחילת השנה קרוב ל-60%.

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה