חדשות וול סטריט ושווקי העולם

אינטק פארמה מדווחת על הסכם שיתוף פעולה מחקרי עם חברת Merck

מטרת שיתוף הפעולה היא לחקור את השימוש בפלטפורמת גלולת האקורדיון בתכנית פיתוח אשר פרטיה חסויים

חדשות ספונסר 16/05/2019 14:10

א+א-

חברת אינטק פארמה (NASDAQ: NTEC) הודיעה היום כי חתמה על הסכם עם חברת Merck (או MSD מחוץ לארה"ב ולקנדה), על מנת לחקור את השימוש בפלטפורמת גלולת האקורדיון בתכנית פיתוח אשר פרטיה חסויים.

 

"אנו מאוד נרגשים לשתף פעולה עם חברת Merck", ציין ג’פרי מקלר, סגן יו"ר ומנכ"ל אינטק פארמה. "באמצעות שיתופי פעולה כאלה, אנו ממשיכים להעריך כיצד התכונות החדשניות של פלטפורמת האקורדיון להשהיה קיבתית ושחרור מבוקר של תרופות עשויות לשמש לשיפור התכונות התרפויטיות".

 

"אנו מאמינים כי תכנית זו, לצד שיתוף הפעולה הנמשך עם נוברטיס, סוללת את הדרך לשיתופי פעולה אחרים חדשים וממשיכה לתת תוקף לפלטפורמת האקורדיון, ומאשרת את היכולות הטכניות שלנו לבניית גלולות אקורדיון מותאמות אישית. חשוב מכך, התכניות החדשות האלה מציעות הזדמנות להוסיף תוספות חדשניות לפורטפוליו המוצרים והקניין הרוחני שלנו", סיכם מקלר.

 

אינטק פארמה היא חברת ביו-פרמצבטיקה המתמחה בפיתוח תרופות המבוססות על פלטפורמה  מוגנת הפטנט של גלולת האקורדיון. גלולת האקורדיון של החברה הנה תרופה במתן אוראלי המיועדת לשפר את היעילות והבטיחות של תרופות קיימות ותרופות בפיתוח ע"י ניצול יעיל של שהייתה בקיבה בעזרת מנגנון שחרור רציף ומבוקר.

 

צנרת המוצרים של החברה כוללת שני מוצרים בשלב הניסויים הקליניים: גלולת אקורדיון-לבודופה Carbidopa/Levodopa, או AP-CDLD, לטיפול בתסמיני מחלת הפרקינסון בחולי פרקינסון מתקדמים, הנמצאת כעת בשלב מתקדם של ניסוי הפאזה השלישית; וגלולת האקורדיון לטיפולים מבוססי קנאבינואידים (CBD ו- THC) לטיפול בהתוויות כאב שונות. בנוסף, לחברה הסכם היתכנות עם חברת נוברטיס לפיתוח גלולת אקורדיון עם מולקולה השייכת לנוברטיס.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה