חדשות שוק ההון

טוגדר קיבלה אישורי עמידה במבדק תשתיות למתקן הקנאביס בדרום הארץ

האישורים מאפשרים לחברה לפנות ליק"ר לקבלת רישיון לגידול וריבוי צמחי קנאביס לשימוש רפואי

חדשות ספונסר 15/05/2019 13:07

א+א-

טוגדר (ת"א: טגדר), הפועלת בתחום הקנאביס הרפואי, דיווחה, על קבלת אישורי תשתיות כחלק מתהליך IMC-GAP, הן לחוות הגידול והן לחוות הריבוי במתקן החברה בדרום הארץ, וזאת בהתאם לתקינה החדשה של היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות.

 

קבלת האישורים מהווה אבן דרך חשובה במימוש האסטרטגיה העיסקית של טוגדר לגידול וריבוי קנאביס רפואי בישראל ובעולם. לאור קבלת האישורים כעת , תפעל החברה לקבל מהיק"ר רישיון להחזקה ולעיסוק בתחום גידול וריבוי של צמחי קנאביס לשימוש רפואי, שיאפשר לה להפעיל את המתקן בדרום הארץ, ולשתול צמחי קנאביס למטרות שימוש רפואי.

 

ניסים ברכה, מנכ"ל טוגדר פארמה: "אנו שמחים על קבלת אישורי התשתיות לחווה שלנו בישראל, שיאפשרו לנו לפנות ליק"ר על מנת לקבל רישיון להתחיל לגדל קנאביס רפואי במדינת ישראל. זאת, כחלק ממימוש האסטרטגיה העיסקית שלנו לפעילות בינלאומית במספר טריטוריות שונות, וליצירת תזרימי מזומנים ממקורות הכנסה מגוונים.

 

"מידי יום מדווחות בתעשייה העולמית הצלחות רפואיות, המקדמות את השימוש בקנאביס רפואי על פני שימוש מסורתי בתרופות, כך שהצפי הוא לשוק שימשיך להיות מאופיין בקצב צמיחה המשכי מהיר.. על רקע זה, אנו בונים את טוגדר כך שתמוצב כשחקנית מובילה בתחום הקנאביס הרפואי ה בינלאומי, שלפי ההערכות יהפוך לשוק של עשרות מיליארדי דולרים תוך שנים בודדות."

 

טוגדר פועלת בתחום הקנאביס הרפואי באמצעות חברת-הבת גלובוס פארמה, המקימה בימים אלה תשתית חקלאית וטכנולוגית מתקדמת לגידול, ייצור ושיווק תוצרת קנאביס רפואי בישראל ומחוצה לה. היא בעלת הסכמי שיווק והפצה עם חברות בתחום הקנאביס הרפואי בגרמניה וקנדה, בהיקף כולל של כ-80 טונות תוצרת בשנה. החברה נמצאת בתהליך מתקדם לקבלת אישור שיווק בגרמניה ובשוק האירופאי כולו, כולל הגשת בקשה לקבלת היתר אירופאי לייצוא מוצרי קנאביס רפואי ולקבלת רישיון להפצתם ברחבי אירופה.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה