חדשות שוק ההון

יו ניבו השלימה הנפקה פרטית לחיים הורוביץ ולסייבל השקעות

הורוביץ ישקיע 2 מיליון ₪ וסייבל השקעות ישקיע מיליון ₪ בתמורה למניות ואופציות; העסקה עם סייבל לפי ערך של 5.8 ₪ למנייה

חדשות ספונסר 12/05/2019 10:38

א+א- 2

חברת יו ניבו השלימה השקעה של מיליון ש״ח מבית ההשקעות סייבל, שרכשו מניות לפי ערך של 6 ש״ח למנייה, וזאת בנוסף להשקעה של חיים הורוביץ בסך של 2 מיליון ₪, עליה דיווחה החברה בשבוע שעבר. כיום עומד שווי החברה על כ-130 מיליון ש״ח.

 

סייבל השקעות שבבעלות שחר סיידון ויעל שניצר מצטרפת כמשקיע ביו ניבו לאחר שבמשך שישה חודשים עקבה אחר התפתחויות החברה ועמידתה בתוכניות ויעדים, חיזוק השדרה הניהולית, מר אהוד אולמרט כיועץ וחיים הורביץ כיו"ר אשר יתרמו מניסיונם העצום כל אחד בדיסציפלינות שלו.

 

לסייבל יש כבר השקעות בתחום הקנאביס וביניהן הייתה מבעלי השליטה שהכניסו את חברת הקנאביס פארמוקן למדיקל הציבורית ועדין מחזיקה בה נתח לא מבוטל, והיום מתארת את ההשקעה שלה ביו ניבו כצעד אסטרטגי להשקעות בתחום המפעלים, מחקר ופיתוח מוצרים. לסייבל ניסיון עשיר בהשקעות והשבחת ערך בחברות הביומד וגם במקרה זה בכוונתה לתרום מהניסיון והקשרים שלה כדי קדם את הפעילות של יו ניבו בצד העסקי והן בצד שוק ההון.

 

מבחינת סייבל זו גם סגירת מעגל לאחר שבסוף 2016 היא רכשה את השליטה בשלד די פארם מכלל ביוטכנולוגיה ולימים מכרה אותו לבעלי המניות שיצקו את הפעילות של יו ניבו. רק כדי לקבל פרופורציות, את מניות דיפארם סייבל רכשה לפני שלוש שנים ב 11 אג’ ומכרה בשני שלבים במחירים 79 אג’ ו 300 אג’. כיום היא נכנסת ליו ניבו במחיר של 588 אג’ למניה עם חבילת אופציות למימוש במחיר 800 ומאחר שהמניות חסומות היא לא רואה בהשקעה כסיבוב פיננסי קצר אלא אמון מלא בפוטנציאל החברה ומנהליה.

 

חיים הורוביץ, בנו של מנכ"ל טבע המיתולוגי אלי הורוביץ, וכיהן כדירקטור בחברה, נשיא הקבוצה ומנכ"ל טבע אירופה מצטרף גם הוא להשקעה ביו ניבו ואף יתמנה ליו"ר דירקטוריון החברה. הורוביץ ישקיע באמצעות חברה בשליטתו, סך של 2 מיליון ש"ח בתמורה ל-450 אלף מניות רגילות ו-250 אלף כתבי אופציה המירים למניות רגילות של החברה במחיר מימוש של 6.5 ₪. 

 

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  אתה מערבב בין ביונד ליו ניבו

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  gil_am 12/05/2019 11:34

 2. 2
  ישימו לב שנכון לעכשיו הם לא מוכרים

  נכון לשעה זו. היצע של 91 מניות. זה רק מחזיקים קטנים שבשבוע שעבר החזיקו 1952 מניות. ועכשיו מנסים למכור. כל עוד סייבל והורביץ לא מוכרים - המחיר יכול להיות גבוה מלאכותית. כי אין היצע משמעותי. ואי אפשר לעשות שורט. זהירות.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 12/05/2019 10:48