חדשות שוק ההון

תעוזה: רשת בסט ביי תפיץ בארה”ב את המערכת של TYTO לבדיקת חולים מרחוק

רשת Best Buy תמכור את המערכת באתר האינטרנט שלה וכן בחלק מהחנויות שלה ברחבי ארה"ב; המערכת מאפשרת בדיקות לב, ריאות, גרון ואוזניים

חדשות ספונסר 18/04/2019 13:11

א+א-

חברת תעוזה מדווחת היום כי Tyto, חברה מוחזקת של תעוזה הודיעה לה שרשת Best Buy , אחת מרשתות השיווק הגדולות בארה"ב, תפיץ ברחבי ארה"ב את המערכת שפיתחה  Tyto לביצוע מרחוק של בדיקה גופנית פיזית של חולה.

 

זו הפעם הראשונה שרשת קמעונאית מוכרת באופן בלעדי מכשיר בתחום הטלה-רפואה המאפשר לצרכנים לבצע בדיקות רפואיות הכוללות בדיקות לב, ריאות , גרון ואוזניים ולהתחבר מרחוק עם רופאים באמצעות המערכת.

 

רשת Best Buy תמכור את המערכת באתר האינטרנט שלה וכן בחלק מהחנויות שלה ברחבי ארה"ב. Tyto פעילה בתחום הטלה-רפואה והרפואה הדיגיטלית ופיתחה מוצר חדשני המאפשר, לראשונה, ביצוע בדיקה פיזית גופנית, של חולה מרחוק, על-ידי משתמש ביתי והעברת ממצאי הבדיקה לרופא כללי, משפחה או ילדים לצורך אבחנה. הפתרון אותו מספקת המערכת מאפשר ללקוחות מפגש דיגיטלי מלא ואיכותי בין רופא לחולה כתחליף למפגש של פנים מול פנים.

 

תעוזה הינה קרן הון סיכון המשקיעה בחברות עתירות ידע בתחומים שונים. עד היום השקיעה הקרן ב-27 חברות ומחזיקה בכ-3.3% מהון המניות של Tyto. המניה נסחרת במדד תל אביב צמיחה ומתחילת השנה עלתה בשיעור של 17.7%.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה