חדשות שוק ההון

קנביט יוצאת להנפקה של עד 1.8 מיליון מניות בדיסקאונט של 16%

החברה תגייס עד 32 מיליון ₪; בנוסף אושרה ההקצאה לברק רוזן וקבוצת המשקיעים שלו בדיסקאונט של כ-90% על מחיר השוק הנוכחי

חדשות ספונסר 18/04/2019 11:41

א+א-

חברת הקנאביס קנביט פארמסוטיקלס הגישה הבוקר דו"ח הצעת מדף להנפקת ניירות ערך של החברה. בכוונת החברה להנפיק בין 900 אלף ל-1.8 מיליון מניות במחיר מינימום של 18 ₪ למניה, מחיר המשקף דיסקאונט של 16% על מחיר הסגירה אמש, ובסה"כ תנסה החברה לגייס 32 מיליון ₪ המשקפים לחברה שווי של 165 מיליון ₪ (לפני הכסף).

 

בנוסף תנפיק החברה עד 270 אלף מניות שיונפקו בהקצאה נוספת לכלל המזמינים לאחר תאריך המכרז, במקרה של חתימת יתר. מספר היחידות אותו רשאי יהיה כל מבקש לבקש במסגרת המכרז יהיה מוגבל ל-2,000 יחידות.

 

על פי הצעת המדף קיימות במחזור כ-9.1 מיליון מניות רגילות של החברה, וכן 404 אלף מניות שיוקצו לחברת נמסטה ו-13.2 מיליון מניות רגילות שיוקצו לקבוצת משקיעים בראשות ברק רוזן, מבעלי השליטה בחברת הנדל"ן ישראל קנדה.

 

בחודש מרץ השנה דיווחה קנביט על הקצאת המניות לברק רוזן וקבוצת המשקיעים שאיתו הנעשית בדיסקאונט של כ-90% על מחיר השוק הנוכחי. על פי הדיווח רוזן ושותפיו ישלמו 2.4 ₪ למניה תמורת 13.3 המניות שלהם.

 

קנביט נסחרת כיום ברשימת השימור, אך לאחר ההקצאה לברק רוזן וקבוצת המשקיעים תקבל החברה כ-32 מיליון ₪, שיתווספו לסכום שיתקבל בהנפקה הנוכחית ול-6 מיליון השקלים שבקופת החברה והדבר יאפשר לה לצאת מרשימת השימור.

 

מאז שקנביט הודיעה על כניסתה לתחום הקנאביס היא חתמה על הסכמים עם חברת נמסטה הקנדית וכן עם חברת תיקון עולם (הסכם גידול). קנביט צירפה לשורותיה את פרופסור רפאל משולם מגלה החומר הפעיל בקנאביס בתפקיד יו"ר הועדה המדעית המייעצת של החברה. איתן בן אליהו מפד חיל האוויר לשעבר ודני אנגל מנכ"ל המדיקל סנטר בהרצליה הצטרפו לדירקטוריון החברה. ואל המשקיעים בה הצטרף לאחרונה דניאל בארינבאום.

 

אמש דיווחה החברה על שיתוף פעולה עם המדיקל סנטר בהרצליה, לפיתוח מוצרי קנאביס יחד עם הצוות המדעי של המדיקל אך לא פירטה באילו מוצרים מדובר או כל נתון כספי על העסקה.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה