חדשות שוק ההון

תמדא: RCK חתמה על הסכם למכירת שתילי קנאביס במיליון ₪

המגדל ירכוש מהחברה 10,000 שתילים בתמורה ל-100 ₪ לשתיל; השתילים יסופקו על ידי RCK עד לסוף שנת 2020

חדשות ספונסר 15/04/2019 11:30

א+א-

חברת תמדא שחתמה על מזכר הבנות עם חברת RCK מקיבוץ רוחמה שהיא חברה פרטית הפועלת בתחום הקנאביס הרפואי, מדווחת היום כי חברת RCK חתמה על הסכם הבנות עם צד שלישי המוכר ומפיץ מוצרי קנאביס ומחזיק בכל האישורים הדרושים לממכר קנאביס רפואי בישראל, למכירת שתילי קנאביס רפואי.

 

על פי ההסכם, המגדל ירכוש מהחברה 10,000 שתילים בתמורה ל-100 ₪ לשתיל, כלומר סך הכל מיליון ₪ בתוספת מע"מ. המגדל יקבל את השתילים עד סוף שנת 2019. יתר השתילים יסופקו למגדל עד סוף שנת 2020. זני השתילים אותם המגדל יהיה מעוניין לרכוש יבחרו מתוך קטלוג RCK שיהיה בתוקף בעת ההזמנה.

 

השתילים שיסופקו על ידי RCK יעמדו בכל הדרישות הרגולטוריות הרלוונטיות כולל דרישות האיכות הנדרשות על פי IMC-GMP מחוות ריבוי, אשר יגובו בבדיקות מעבדה נאותות במועד אספקת השתילים.

 

המגדל אינו רשאי למכור או למסור את השתילים לצד ג’. כל גידול השתילים ימכר באמצעות רשיונות המכירה שעל שמו הבלעדי של המגדל.

 

במועד חתימת ההסכם התחייב המגדל לשלם ל-RCK מקדמה על חשבון השתילים בסך 250,000 ₪. יתרת התשלום תועבר בהתאם ובצמוד למועד אספקת השתילים. תנאי לאספקת השתילים הוא תשלום מקדמה בסך 50% מתוך סך התמורה אשר תשולם עד 35 ימים לפני מועד האספקה.

 

דודי גבאי, מנכ"ל RCK: "אנו שמחים לדווח על העסקה הראשונה בשוק תחת האסדרה החדשה של יחידת הקנאביס הרפואי במשרד הבריאות אשר מהווה מימוש האסטרטגיה העסקית של החברה ותשתית לפעילות מסחרית ענפה למכירת חומר בעל מוצא גנטי מושבח ומטופח, העומד בדרישות החוק ומותאם להתוויות רפואיות של משרד הבריאות. היכולת הייחודית שלנו למנף את הידע והניסיון של החברה נשענת, הן על יכולות מו"פ ומוצא גנטי חוקי נרחב של זני קנאביס שונים הנמצא ברשות החברה.

 

פתיחת השוק על פי התקינה החדשה תבטיח שחברות המגדלות קנאביס רפואי יוכלו לגשר על המחסור הקיים באספקת קנאביס רפואי בישראל, מושבח ומטופח גנטית, אשר יסייע במטופלים. בכוונתנו לממש יעדים עסקיים שאפתנים, כך שלצד כוונתנו להפוך לספקית הגנטיקה הגדולה בישראל, נפעל לממש אסטרטגיה בינלאומית להקמת מתקני מחקר ופיתוח וייצור קנאביס רפואי נוספים בחו"ל."

 

 

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה