חדשות שוק ההון

קאנומד קיבלה רישיונות ריבוי, גידול ואחזקת קנאביס לחווה בבקעת הירדן

על פי תנאי הרישיונות, חברת אלפיס קיבלה היתר לריבוי, גידול ואחזקה של עד 180 צמחי קנאביס; הקמת החממות הסתיימה והחברה ערוכה לשתילת הצמחים

חדשות ספונסר 11/04/2019 11:05

א+א-

חברת קאנומד מדווחת הבוקר כי חברת אלפיס פלורה, אחת משתי החקלאיות שהן שותפות של החברה בקאנומד ישראל אשר במסגרתה מתבצעת פעילותה של קבוצת קאנומד בתחום הקנאביס הרפואי, קיבלה את הרישיונות לעיסוק ולהחזקה של סם מסוכן וזאת ביחס לחווה הממוקמת על שטח חקלאי בבקעת הירדן.

 

על פי תנאי הרישיונות, אלפיס קיבלה היתר לריבוי, גידול ואחזקה של עד 180 צמחי קנאביס מסוגים שונים ובשלבי הגידול השונים בכל נקודת זמן. קבלת הרישיונות היא חלק מהתהליך הרגולטורי, אשר צפוי לאפשר לה לעמוד בדרישות היחידה לקנאביס רפואי של משרד הבריאות לצורך קבלת אישור מלא לעמידה בתקן GAP-IMC והוצאת רישיון קבוע לחווה.

 

תוקפם של הרישיונות כאמור הינם לתקופת "הפיילוט", תקופת ניסיון לבחינת פעילות מערך המדיקליזציה, בה נמסרים מוצרי הקנאביס למטופלים בבתי המרקחת או עד ליום 8 באוקטובר 2019.

 

קאנומד מציינת כי הקמת החממות על שטח של כ-7.2 דונם, מתוך השטח החקלאי הכולל של החווה הסתיימה והיא ערוכה לשתילת צמחי קנאביס רפואי ולהתחלת גידול. הקמת מתקני הריבוי בחווה מצויים בהליכי הקמה.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה