חדשות שוק ההון

פורסייט זכתה בזהב בפרסי אדיסון 2019

מערכת הראייה הממוחשבת של פורסייט זכתה בקטגוריית רכבים אוטונומיים אחרי שנבחרה על ידי צוות של למעלה מ-3,000 שופטים

חדשות ספונסר 08/04/2019 11:12

א+א- 2

חברת פורסייט, העוסקת בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב, שמניותיה נסחרות בבורסות נאסד"ק ותל אביב מודיעה היום כי QuadSight ,מערכת הראייה הממוחשבת שלה, נבחרה כזוכה בפרס הזהב בקטגוריית תחבורה ולוגיסטיקה: רכבים אוטונומיים, בפרסי אדיסון היוקרתיים לשנת 2019 .

 

פרסי אדיסון, הנקראים על שמו של תומאס אלווה אדיסון, מוקירים ומכבדים את טובי החדשנים והחידושים בעולם. זכייה בפרסי אדיסון הינה אחד מההישגים החשובים ביותר שחברה יכולה לקבל כהוקרה על חדשנות והצלחה עסקית.

 

מערכת הראייה הממוחשבת מבוססת ארבע מצלמות של פורסייט נבחרה על ידי צוות שופטים המורכב מלמעלה מ-3,000 אנשי מקצוע מתחומי פיתוח מוצר, תכנון, הנדסה, מדע, שיווק וחינוך, לרבות ארגונים מקצועיים המייצגים מגוון רחב של תעשיות ודיסציפלינות.

 

QuadSight, מערכת הראיה הממוחשבת המבוססת ארבע מצלמות בטכנולוגיה סטריאוסקופית, מציעה יכולות גילוי מכשולים חסרות תקדים לרכבים אוטונומיים. מערכת QuadSight המבוססת על טכנולוגיה ביטחונית מוכחת ורבת שנים, מציעה לרכבים אוטונומיים יכולות ראייה מעבר לאלה של העין האנושית ומפחיתה את הסיכון לתאונות דרכים ופגיעות, בכל תנאי תאורה ומזג האוויר.

 

מאז שנת 1987, פרסי אדיסון הוקירו וכיבדו חלק מהמוצרים החדשניים ביותר, השירותים, והמנהיגים העסקיים החשובים בעולם. פרסי אדיסון מסמלים את ההתמדה והמצוינות שאפיינו את תומס אדיסון, תוך חיזוק הדחף האנושי לחדשנות, יצירתיות ותחכום. פרסי אדיסון הם חלק מתכנית הנערכת על ידי Edison Universe

כתבות נוספות

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  בתקווה שאת התלמידים המצטיינים...

  יחטפו חברות גדולות... |1| כבוד כבוד אבל סיבוני ! הבמה שלך: הסכם, שת"פ או מכירות |12|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  boltrade 08/04/2019 17:20

 2. 2
  כמה אונקיות במדליה? מעל 10 מהותי

  מהותית לחברה יחסית לאב הטיפוס שמכרו.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 08/04/2019 11:25