חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים בפתיחת המסחר בוול סטריט

ברקע לפרסום מדד המחירים ליצרן שעלה בשיעור של 0.1% אך אכזב את הכלכלנים שציפו לעליה של 0.2%

חדשות ספונסר 13/03/2019 15:50

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח בעליות שערים, ברקע לפרסום מדד המחירים ליצרן שעלה בשיעור של 0.1% אך אכזב את הכלכלנים שציפו לעליה של 0.2%. מניית בואינג עולה עם פתיחת המסחר בשיעור של 0.9%. באסיה נסגר המסחר הבוקר בירידות שערים, 

 

מדד הניקיי ירד באחוז. מחיר הנפט מטפס היום באחוז, לרמה ש ל57.5 דולר לחבית. המסחר באירופה מתנהל בעליות, הדקס נסחר ביציבות ללא שינוי והקאק עולה 0.44%

 

מניות במרכז:

 

בואינג- החברה ממשיכה לרכז עניין, לאחר ירידה של יותר מ-11% בשני ימי המסחר האחרונים. בואינג פרסמה היום פרטים על עדכון תוכנה עבור המטוס, אשר נמצא בעבודה במשך כמה חודשים. בארה"ב קוראים כמה סנטורים למנהל התעופה הפדרלי לקרקע את מטוסי 737 מקס, אך הסוכנות טוענת כי המטוסים תקינים.

 

אורורה קנאביס – יצרנית הקנביס מינתה את נלסון פלץ ליועץ אסטרטגי, במטרה לסייע בשותפויות פוטנציאליות שיקדמו את אסטרטגיית השוק של אורורה. פלץ יקבל אופציה ל-20 מיליון מניות, לתקופה של 4 שנים.

 

ספוטיפי – החברה הגישה תלונה באיחוד האירופי נגד אפל. לטענת החברה אפל מנצלת לרעה את חנות האפליקציות שלה כדי לקדם את אפל מיוזיק ופוגעת במכירות של ספוטיפיי.

 

קרנבל – חברת השייט קיבלה שדרוג המלצה מגולדמן זאקס ל"קניה" מ"ניטרלי". בגולדמן זאקס מרוצים מנתוני הצמיחה האופטימליים של חברת הקרוזים.

 

CVS – החברה דורגה בביצועי יתר בסיקור חדש של ברנשטיין, אשר ציין כי המחיר הנוכחי לא משקף את עסקי יחידת AETNA שנרכשה לאחרונה וכי האיומים על שולי הרווח כבר נראים.

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה