חדשות שוק ההון

יו ניבו רוכשת 74% בחוות גידול קנאביס בדרום תמורת חצי מיליון ₪

החווה בת 37 דונם במושב בדרום הארץ מחזיקה אישור ראשוני לפעול לתכנון והקמה של חוות גידול צמחי קנביס, אך זהו אינו רישיון לעיסוק בקנאביס או גידולו

חדשות ספונסר 13/03/2019 12:05

א+א- 2

חברת הקנאביס הרפואי יו ניבו מעדכנת הבוקר בהמשך להודעותיה הקודמות בדבר התקשרות בהסכם שיתוף פעולה עם מר אורן פרג’ להקמת חברה משותפת לגידול גידולים בתחום הקנביס במושב בדרום הארץ, בשם "חוות עמית", כי אמש חתמה החברה על הסכם השקעה של 500 אלף ₪ עם החווה. ההשקעה מתבצעת כנגד הקצאת מניות של חוות עמית, אשר יהוו, לאחר ההקצאה, 74% מהונה המונפק והנפרע של חוות עמית.  עוד התחייבה החברה להזרים סכומים נוספים לחוות עמית בהתאם לתכנית עסקית שתוסכם בין הצדדים וללא דילול נוסף של מר פרג’.

 

חוות עמית חברה בעלת אישור ראשוני להקמת חוות גידול צמחי קנביס רפואי על שטח כולל של 37 דונם. חוות עמית פועלת בימים אלה לשיפור החממות הקיימות על המקרקעין ולבניית חממות חדשות והתאמתן לתקן GAP.

 

בבעלות מר פרג’ ובני משפחתו שטחים של כ- 75 דונם, אשר יוקצו על פי ההסכם לצורך פעילות חוות עמית בתחום גידול הקנאביס, בהתאם לאישור שבבעלות חוות עמית. לחוות עמית אישורים נוספים להקצאת מים וכמו כן היתר בניה מרשות מקרקעי ישראל היתר החרגה ממשרד החקלאות. אישורים אלה ניתנו לחוות עמית על מנת להקים את חוות הגידול בתקן GAP ולהקים מתקן ייבוש ותפעול.

 

השלמת ההתקשרות בהסכם ההשקעה כפופה לתנאים מתלים, בין היתר, קבלת אישור היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות להקצאת המניות של חוות עמית לחברה.

 

מהחברה מבהירים כי חוות עמית קיבלה את האישור הראשוני להקמת חוות גידול צמחי קנביס בהיותה בבעלות מר פרג’ בלבד, וזאת משום שטרם התקיימו התנאים המתלים לכניסתו של הסכם ההשקעה לתוקף ואין כל וודאות כי התנאים המתלים יתקיימו. עוד יובהר כי הקצאת המניות של חוות עמית לידי החברה כפופה, בין היתר, לאישור היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות, אשר אין כל וודאות כי יתקבל וגם אם יתקבל, אין כל וודאות מתי ובאילו תנאים. 

 

חשוב לציין כי האישור בו מחזיקה חוות עמית הינו אישור ראשוני לפעול לתכנון והקמה של חוות גידול צמחי קנביס ואין בו כדי להוות רישיון לעיסוק בקנאביס או גידולו.

כתבות נוספות

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  אז למה יורדת ? |18|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  mvk 13/03/2019 13:36

 2. 2
  לפני זינוק

  מזל טוב למחזיקים
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  אתגר 13/03/2019 12:29