חדשות וול סטריט ושווקי העולם

מגמה מעורבת בפתיחת המסחר בוול סטריט

דאו ג’ונס יורד 0.1%; SP500 עולה 0.2%; בואינג מאבדת 4% ביום נוסף של ירידות לאחר התרסקות המטוס באתיופיה

חדשות ספונסר 12/03/2019 15:47

א+א-

הבורסה בארה"ב צפתחה את יום המסחר ביציבות לאחר הראלי אמש. שבוע המסחר נפתח בעוצמה לאחר 5 ימי מסחר של ירידות שערים על רקע אופטימיות והתקדמות בשיחות על הסכם סחר עם הסיניים. המדדים המרכזיים נסחרים במגמה מעורבת, מדד דאו ג’ונס נופל 0.1% בלחץ מניית בואינג, SP500 עולה 0.2% ונאסד"ק עולה 0.13%

 

באירופה מגמה מעורבת על רקע ההצבעה על הבריקזיט בבריטניה הערב. אסיה ננעלה בעליות שערים לאחר הראלי אמש מדד הניקיי היפני זינק ב-1.8%. הנפט נסחר בעליות שערים קלות של עד 0.4% לחבית מסוג ברנט.

 

מניות בכותרות

 

בואינג (BA) מקבלת הורדת המלצה מבית ההשקעות אדוארד ג’ונס מקניה להחזק. ההמלצה מגיעה בעקבות התרסקות 2 מדגמי המטוסים החדשים של החברה בואינג 737 מקס.

 

ג’י פי מורגן מכניסה את אלי לילי (LLY) לרשימת המניות שבפוקוס, אשר מבטאת צמיחה לשנת הכספים 2019. מחיר היעד עומד על 140 דולר לסוף שנת הכספים הנוכחית.

 

בית ההשקעות BMO קפיטל מוריד המלצה ליצרנית המשקאות מאנסטר בווריג (MNST) לתשואת שוק. כלכלני בית ההשקעות מציינים שתמהיל המוצרים והתחרות בארה"ב יחד עם צמיחה שולית ביותר מחוץ לארה"ב מעלים ספקות בתמחור ובתחזית הצמיחה שעלולה לאכזב.

 

מורגן סטנלי מוריד לטסלה (TSLA) ואת מחיר היעד מ-283 דולר למניה ל-260 דולר בלבד. בין הסיבות הדגישו במורגן סטנלי הורדת תחזית למודל 3 הפופולארי של החברה.

 

סלג’ין (CELG) אשר קיבלה הצעת רכישה מבריסטול מאיירס מקבלת גב לעסקה "מדניאל לואב 3 פוינט" אשר מחזיקים החזקה לא מהותית במניות החברה, נזכיר שבעלי מניות גדולים של בריסטול בהם הקרן האקטיביסטית סטאר בורד, נגד עסקת המיזוג.

 

דיקס ספורטינג גודס (DKS) צונחת בטרום מסחר 6.5% אחוז לאחר דוחות פושרים. החברה הרוויחה 1.07 דולר למניה ברבעון הרביעי, סנט מעל תחזיות השוק. אך שוב, תחזית חלשה ל- 2019 מתחת לקונצנזוס של השוק הן הגורם שמאכזב את המשקיעים בשלב זה.

 

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה