חדשות וול סטריט ושווקי העולם

Water ways הישראלית השלימה הנפקה בבורסה של טורונטו

גייסה 4.7 מיליון דולר קנדי בשני סבבי גיוס לפי שווי של 23 מיליון דולר קנדי

חדשות ספונסר 07/03/2019 16:23

א+א-

אירי אלטל, חברת מערכות השקייה ישראלית, או בשמה החדש "Water Ways Technologies" השלימה היום את הנפקתה והפכה לחברה הישראלית הראשונה שהשלימה הנפקה בבורסת טורונטו מזה כחמש שנים.

 

החברה מקיבוץ רמת דוד, המפתחת פרויקטים וטכנולוגיות להשקיה חכמה במדינות כמו סין, ניגריה, פרו ואקוודור, גייסה 4.7 מיליון דולר קנדי בשני סבבי גיוס לפי שווי של 23 מיליון דולר קנדי (כ-62 מיליון ₪). 

 

כספי הגיוס מיועדים לפיתוח מערכות להשקיה חכמה מהדור הבא ולהמשך הרחבת מערך המכירות והשיווק של החברה ברחבי העולם, כמענה לביקוש הגובר לפתרונות בתחום ההשקיה. לאחרונה החלה החברה לבצע פרויקטים להשקיה בתחום הקנאביס, אחד מהפרויקטים הללו מתבצע בישראל. בחברה מועסקים כיום 15 עובדים.

 

Water Ways Technologies נוסדה על ידי אוהד הבר בשנת 2004 המכהן גם כמנכ"ל החברה. החברה תחל להיסחר בבורסת TSVX בטורונטו, לחברות צמיחה וטכנולוגיה.

 

החברה סיימה את תשעת החודשים הראשונים של 2018 עם מכירות של 9.5 מיליון דולר אמריקאי, לעומת 10.6 מיליון דולר אמריקאי בשנת 2017 כולה.

 

אוהד הבר, מנכ"ל Water Ways Technologies: "אנחנו שמחים על השלמת ההנפקה ומודים למשקיעים שהשתתפו בה. אנחנו מאמינים שההון שגייסנו יסייע לנו להשקיע עוד בפיתוח טכנולוגיות חדשות ובהרחבת מערך ההפצה, השירות והמכירות של החברה ברחבי העולם".

 

היועץ בהנפקת החברה היה רוני יגרמן, שותף בחטיבת הבנקאות להשקעות של אלוני האפט המשמש כדירקטור בחברה.

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה