חדשות שוק ההון

מדיקל קומפרשן: פארמוקן מודיעה על חתימת מזכר הבנות בין השותף האוסטרלי לבין מפעל מוצרי קנאביס

פארמוקן מעוניינת לייצר מוצרי קוסמטיקה ומוצרים פרה קליניים מבוססי קנאביס; ההתקשרות עם המפעל האוסטרלי תאפשר תחילת ייצור כבר ברבעון הראשון של 2019

חדשות ספונסר 12/02/2019 09:51

א+א-

חברת מדיקל הממזגת לתוכה את חברת פארמוקן מודיעה הבוקר על חתימת מזכר הבנות בין השותף האוסטרלי של פארמוקן  CGB (Cann Global)לבין חברה אוסטרלית , שהינה אחת החברות היחידות באוסטרליה בעלת מפעל לייצור תרופות ומוצרים רפואיים אחרים העומדים בתקן TGA – אישור משרד הבריאות האוסטרלי ליבוא, אספקה, יצור וייצוא של מוצרים רפואים, ובתקן GMP הנדרש למפעל לייצור תרופות ומוצרים רפואיים.

 

פארמוקן התקשרה בחודש דצמבר 2018 במזכר הבנות לשיתוף פעולה עם החברה האוסטרלית CGB הנסחרת בבורסה באוסטרליה באמצעות חברת הבת שלה Medcann Australia  להקמת מיזם משותף, אשר במסגרתו צפויים הצדדים לייצר מוצרי קוסמטיקה ומוצרים פרה קליניים מבוססי קנאביס, לשוק האוסטרלי, ולייצא אותם לאירופה והמזרח הרחוק.

 

השותף האוסטרלי הינו בעל רישיון גידול וייצור, יבוא ויצוא לקנאביס רפואי, ובעל גישה לרשתות בינלאומיות של ייצור והפצה סיטונאית של מוצרי קנאביס באוסטרליה, במזרח הרחוק ובאירופה.

 

כפי שנמסר לפארמוקן מהשותף האוסטרלי, ההתקשרות עם Biohealth Pharmaceuticals  תאפשר למיזם המשותף להתחיל לייצר את מוצריו, מוצרי הקוסמטיקה ומוצרים פרה קליניים (מוצרי עור) מבוססי קנאביס באמצעות Biohealth Pharmaceuticals ,כבר במהלך הרבעון הראשון של שנת 2019 .

 

להערכת פארמוקן, שיתוף הפעולה כאמור יקצר למיזם המשותף את זמן ההגעה לשוק עם מוצריו אשר ישווקו תחת המותג פארמוקן, וכן יעניק למיזם המשותף יתרון בשיווק המוצרים באוסטרליה ובמזרח הרחוק.

 

כפי שנמסר לחברה על ידי פארמוקן, להערכת פארמוקן הסכם סופי בינה לבין השותף האוסטרלי צפוי להיחתם במהלך השבועות הקרובים.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה