חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וול סטריט פותחת את המסחר בנטייה לירידות קלות

חברות הגיימינג נסחרות תחת לחץ לאחר דוחות חלשים של אלקטרוניק ארטס וטייק 2 אינטרקטיב, דיסני עולה לאחר דוחות טובים

חדשות ספונסר 06/02/2019 15:45

א+א-

הבורסה בארה"ב תפתח את יום המסחר ביציבות לאחר עליות במדדים אמש. בורסות אירופה נסחרות בירידות שערים קלות ובאסיה הניקיי עלה קלות. החוזים על הנפט נסחרים בירידות שערים קלות, הזהב נסחר ביציבות סביב 1318 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

חברות הגיימינג נסחרות תחת לחץ הבוקר לאחר דוחות חלשים של אלקטרוניק ארטס (EA) ו טייק 2 אינטרקטיב (TTWO). אלקטור ניק ארטס דיווחו על רווח של 1 סנט מעל הצפי ורווח של 1.95 דולר למניה ברבעון הרביעי. הורדת תחזית והכנסות חלשות מהצפי שולחות את המניות לירידה של 15% במסחר המוקדם. חברת טייק 2 אינטרקטיב דיווחה גם היא על רווח והכנסות נמוכות מציפיות השוק כמו גם תחזיות נמוכות מהצפי של וול סטריט, מניות החברה מאבדות 9% במסחר המוקדם.

 

אלי לילי (LLY) פרסמה את דוחותיה לפני המסחר. החברה הציגה רווח של 1.33 דולר למניה נמוך בסנט מתחזיות השוק. הכנסות לעומת זאת היו מעל ציפיות השוק ולמרות זאת מניות החברה מאבדות כ-1% במסחר המוקדם.

 

הומנה (HUM) פרסמה דוחות לפני המסחר. החברה הציגה רווח של 2.65 דולר מול צפי של 2.53 דולר, הכנסות החברה היו גם כן מעל ציפיות השוק. מניות החברה עולות 1.5% במסחר המוקדם.

 

וולט דיסני (DIS) פרסמה את תוצאותיה אמש לאחר נעילת המסחר. החברה דיווחה על רווח של 1.84 דולר מול צפי של 1.55 דולר והכנסות גבוהות מצפיות השוק. מניות החברה עולות כחצי אחוז במסחר המוקדם.

 

גנרל מוטורס (GM) דיווחה גם היא דוחות לפני פתיחת המסחר עם רווח של 1.43 דולר מול צפי של 1.22 דולר. החברה הציגה הכנסות של 36.48 מיליארד דולר וחפשה תוכנית לחתוך 14 אלף עובדים. מניות החברה עולות כ 3.5% במסחר המוקדם.

 

חברת סנאפ צט (SNAP) הפסידה 4 סנט למניה נמוך מהתחזיות להפסד של 7 סנט. הכנסות וכמות משתמשים עקפו את ציפיות השוק. זה מספיק כנראה למשקיעים לרכוש את המניה באגרסיביות בטרום מסחר כשהיא מזנקת מעל 20%.

 

טסלה (TSLA) יצרנית רכבי היוקרה החשמליים חותכת את מחירי מודל 3, רכב הדגל של החברה בפעם השניה בשנה האחרונה. מניות החברה לא מתרגשות מהדיווח ויורדות כ 0.5%.

 

 

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה