חדשות שוק ההון

פארמוקן קיבלה אישור עמידה בתקן IMC-GAP לגידול קנאביס רפואי

החברה הנמצאת בתהליך מיזוג עם מדיקל, פועלת לקבלת רישיון סופי מהיק"ר לפני מועד כניסתה לתוקף של האסדרה החדשה

חדשות ספונסר 06/02/2019 09:40

א+א- 1

חברת מדיקל מודיעה הבוקר כי פארמוקן, הנמצאת בתהליך מיזוג עם החברה, קיבלה אישור עמידה בתקן GAP-IMC ממכון התעדה המאושר על ידי היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות.

 

כפי שנמסר לחברה על ידי פארמוקן, אישור העמידה בתקן זה, הוא האישור המשמעותי ביותר לצורך קבלת רישיון סופי מהיק"ר לעיסוק בריבוי וגידול קנאביס רפואי, כחלק מהליך האסדרה החדשה במשרד הבריאות, אשר עתיד להיכנס לתוקף ביום 31 במרץ 2019.

 

פארמוקן היא אחת מהחברות היחידות בעלות רישיון פעיל לריבוי וגידול קנאביס לשימוש רפואי בישראל על פי האסדרה הנוכחית, ואשר קיבלו אישור לעמידתן בתקן GAP-IMC בהתאם לדרישות האסדרה החדשה.

 

פארמוקן פועלת לקבלת רישיון סופי לריבוי וגידול מהיק"ר לצורך עמידתה בדרישות האסדרה החדשה ולהערכתה תקבל את האישור הסופי מהיק"ר עד לסוף חודש פברואר 2019 ובכל מקרה לפני מועד כניסתה לתוקף של האסדרה החדשה .

 

משמעות קבלת אישור היק"ר כאמור הינו כי פארמוקן עומדת בתקינה הנדרשת במדינת ישראל תחת האסדרה החדשה בדבר ריבוי וגידול קנביס רפואי.

 

בהתאם תהייה פארמוקן רשאית למכור את תוצרי הריבוי (השתילים) לחוות גידול אחרות, את מוצריה (באמצעות בית מסחר), בהתאם לאסדרה החדשה, לבתי מרקחת בישראל , וכן תהייה רשאית למכור את תוצריה למפעלים העומדים בתקן GMP-IMC לצורך ייצור מוצרים סופיים, להכנת פורמולציות ולניסויים קליניים. בנוסף, פארמוקן תהייה רשאית לייצא את מוצריה, בהתאם להנחיות שיקבעו, כאשר יקבעו ההנחיות בדבר יצוא ממדינת ישראל.

כתבות נוספות

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מתי תצא משימור?

    האם התקן היה תנאי מתלה להסכם סופי?!
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    redbear 06/02/2019 10:17