חדשות וול סטריט ושווקי העולם

פתיחה חיובית בוול סטריט, מדד הנאסד”ק עולה 0.6%

גוגל מאבדת חצי אחוז אחרי פרסום הדו"חות; אפל עולה 1.7%; הערב בקונגרס נאום מצב האומה של הנשיא טראמפ

חדשות ספונסר 05/02/2019 15:45

א+א-

הבורסה בארה"ב נפתחה בעליות שערים לאחר סגירה חיובית אמש. מדד הדאו ג’ונס עולה 0.5%, SP500 עולה 0.3%, והנאסד"ק עולה 0.6%

 

מחירי הנפט עולים היום על רקע קיצוץ התפוקה של אופק ועל רקע התמשכות המשבר בוונצואלה. הזהב נחלש קלות ונסחר במחיר של 1,317 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

 

אלפביית חברת האם של גוגל (GOOGL) פרסמה את דוחותיה לאחר נעילת המסחר, החברה עקפה את תחזיות האנליסטים הן ברווח והן בהכנסות, כנראה שלשוק זה לא מספיק ומניות החברה נחלשות במסחר המוקדם ויורדות קצת מעל 2%.

 

יצרנית הקוסמטיקה אסתי לאודר (EL) פרסמה את תוצאותיה לפני המסחר. החברה דיווחה על רווח של 1.74 דולר למניה מול צפי של 1.55 דולר. הכנסות החברה גם כן עמדו בציפיות השוק והמניה ממריאה במסחר המוקדם מעל 10%.

 

חברת המדיה ויאקום (VIAB) פרסמה את תוצאותיה גם כן לפני המסחר, החברה מציגה רווח של 1.12 דולר למניה 9 סנט מעל צפיות השוק, הכנסות החברה היו מעט מתחת לציפיות. מניות החברה עולות כ-1% במסחר המוקדם.

 

חברת פיטני בווס (PBI) עמדה בציפיות השוק עם רווח של 38 סנט למניה, הכנסות החברה היו מעט חלשות ביחס לציפיות השוק, עוד הודיעה החברה על חיתוך של 5 סנט בדיבידנד הרבעוני ותוכנית רכישה של מניות בגובה 100 מיליון דולר. המשקיעים ככל הנראה לא אוהבים את החדשות האחרונות והם שולחים את המניה לירידה של 4% במסחר המוקדם..

 

חברת מרק (MRK) נכנסה לרשימת המניות המומלצות ביותר של בנק אוף אמריקה מריל לינץ. החברה נמצאת כבחירה הטובה ביותר מתוך חברות הפארמצבטיקה של הבנק. מניות החברה עולות 8 עשיריות האחוז במסחר המוקדם.

 

גיליאד (GILD) דיווחה אמש על תוצאותיה לרבעון הרביעי של השנה. החברה פספסה את צפיות השוק עם רווח רבעוני של 1.44 דולר מול צפי של 1.7 דולר למניה. הכנסות החברה דווקא עקפו את ציפיות השוק ועדיין מניות החברה יורדות במסחר המוקדם כ-3%.

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה