חדשות שוק ההון category name

יו ניבו: הנפקה פרטית של 2.2 מיליון מניות ו-1.1 מיליון אופציות ליזם הנדל”ן עידו חג’ג’

ההנפקה במחיר של 2.4 ₪ למניה; המניות המוצעות מהוות 11.6% מהון החברה; סך הכל מגייסת החברה כ-6 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 05/02/2019 10:53

א+א- 1

חברת יו ניבו מדווחת היום על הצעה פרטית ל-6 ניצעים, שאינם בעלי עניין בחברה ולא יהפכו לבעלי עניין כתוצאה מההצעה ואינם קשורים לבעל השליטה. הניצעים - עידו חג’ג יזם הנדל"ן והבעלים של קבוצת חג’ג’, המביע אמון בתחום הקאנביס. חג’ג רכש יחד עם משקיעים נוספים 11.6% ממניות חברת יוניבו (Univo)  תמורת 6 מיליון שקלים.

 

עידו חג’ג יזם הנדל"ן הבעלים של קבוצת חג’ג : "מדינת ישראל  מובילה בתחום מחקר הקאנביס הרפואי, מדובר בענף בעל פוטנציאל כלכלי גדול מאד, שקיבל חיזוק עת אישרה הממשלה ייצוא של החומר מישראל. לאחר שבחנתי כמה אופציות להשקעה בתחום הקאנביס, החלטתי לתת אמון בחברת יוניבו (Univo) המחזיקה בכל ארבעת הרישיונות הראשוניים לגידול, מחקר, פיתוח, ייצור והפצה של מוצרי קנאביס.  החברה מעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ובונה תשתית מקיפה לפעילות בישראל ומול השוק הבינלאומי . כמו כן  יוניבו (Univo  חתמה על כמה הסכמים אסטרטגיים, שמחזקים מאד את החברה ונותנים לה ערך מוסף על פני השחקנים האחרים בשוק".

 

גולן ביטון, מנכ״ל ומייסד יוניבו: ״אנו שמחים שעידו חג’ג רואה את פוטנציאל שוק הקנאביס בישראל, ומוצא את יוניבו כחברה מובילה בתחום ובעלת יתרונות עסקיים ארוכי טווח. אני סמוך ובטוח שהעסקה תיטיב עם שני הצדדים. השקעתו של עידו חג׳ג׳ , לבטח תקדם את המשך פעילות החברה״.

 

כמות ניירות הערך המוצעים – 2.29 מיליון מניות רגילות ללא ערך נקוב של החברה. המניות המוקצות תהינה בעלות זכויות זהות למניות רגילות. המניות יהוו 11.63% מהון החברה (8.6% בדילול מלא). וכן 1.145 מיליון כתבי אופציה לא סחירים אשר כל אחד מהם יהיה ניתן למימוש למניה רגילה אחת של החברה. המניות הנובעות ממימוש כתבי האופציה מהוות נכון להיום 5.82% מהון החברה (4.3% בדילול מלא).

 

ביום שקדם לפרסום ההצעה, מחיר מניה רגילה של החברה עמד על 2.98 ₪. ההנפקה הפרטית נעשית בשעה 2.40. כלומר, היחס לפיו מוצעות המניות הוא 80.5%. מחיר המימוש של כל כתב אופציה הוא 400 אגורות. מועד הפקיעה הסופי של כל כתבי האופיה הוא בתום 18 חודשים ממועד הקצאתם.

 

הקצאת ניירות הערך המוצעים כפופה לקבלת אישור הבורסה לרישום למסחר של המניות המוקצות והמניות שינבעו ממימוש כתבי האופציה וקבלת התמורה בידי החברה.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    ליו ניבו יש פוטנציאל טיסה לחלל

    אורן 05/02/2019 18:53