חדשות שוק ההון

קנאשור יוצאת מרשימת השימור לרשימה הראשית ותתחיל להיסחר מחר

הסיווג הענפי של החברה ישתנה לביומד-פארמה; ההון העצמי של החברה נאמד בכ-25 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 06/01/2019 11:55

א+א- 3

חברת Cannassure Therapeutics Ltd, הפעילה בתחומי גידול, מיצוי ופיתוח מוצרי קנאביס רפואי מדווחת על יציאתה מרשימת השימור ותחילת מסחר במנייתה ברשימה הראשית בבורסה. היציאה מרשימת השימור, בדומה להנפקה ראשונה לציבור, התאפשרה בעיקר הודות להשקעה פרטית בסך 17.5 מיליון ש"ח במזומן של סולבר טכנולוגיות מזון, בעלת השליטה בחברה. ההון העצמי של החברה נאמד בכ-25 מיליון ש"ח ועיקרו במזומן המיועד למטרות השקעה בקידום תשתיות מתקדמות ומוצרי החברה.

 

קבוצת קנאשור מתכוונת לפעול באופן נרחב לאורך שרשרת הערך של תעשיית הקנאביס הרפואי לרבות גידול במתקןINDOOR  ומיצוי קנאביס, בהתבסס על ידע נרחב של בעלת השליטה סולבר ותשתית תעשייתית בנויה שהועברה ממנה לחברה. כמו כן מתכוונת קנאשור לפעול לפיתוח מוצרים חדשים ע"י אנשי פיתוח ובשיתוף מכוני מחקר מתקדמים בתחום, ולהפצת קנאביס רפואי בשיתוף פעולה עם הדסה מדיקל.

 

לקנאשור אישורים זמניים לריבוי, גידול, ייצור, ואחסון של מוצרי קנאביס רפואי, וכן הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי בתחום ההפצה עם הדסה מדיקל, חברה בת של בית החולים הדסה. בנוסף, יש לחברה אישור מהיק"ר לעריכת מחקר בנושא שיטות טכנולוגיות למיצוי קנאביס רפואי, אשר נערך בימים אלה במעבדת החברה. החברה גם קיבלה מענק מרשות החדשנות במשרד הכלכלה והתעשייה להמשך פעילויות המו"פ שלה.

 

קנאשור פועלת לגידול קנאביס רפואי Indoor בתקן IMC GAP ונמצאת בשלבים מתקדמים להקמת מתקן הגידול בשטח של עד 4,000 מ"ר, בתוך התשתית התעשייתית הקיימת. בנוסף פועלת Cannassure להקמת מפעל אשר ישמש למיצוי שמני קנאביס רפואי בתקן IMC GMP. הסינרגיה בין פעילות הגידול המבוקר של הקנאביס לפעילות מיצוי השמנים תאפשר שליטה נרחבת בשרשרת הערך ותביא לחיסכון משמעותי בעלויות הייצור ועלויות האבטחה הנלוות.

 

לגידול Indoor מספר יתרונות מהותיים. קיום מספר רב יותר של מחזורי גידול בשנה לעומת גידול בשטחים פתוחים או בחממות (כ-6 מחזורים לעומת 3), בקרה ושליטה בריכוז החומרים הפעילים (קנבינואידים) בצמח הקנאביס והבטחת יציבות, הדירות, ועקביות בתוצר הגידול, אפשרות גידול ללא חומרי הדברה, מניעת כניסת מזיקים והימנעות מנזקי מזג אוויר ואופטימיזציה של טמפרטורה, ניהול התאורה בהליך גידול הצמח, ותנאי הלחות לאורך הגידול.

 

ניר פלס יו"ר Cannassure Therapeutics אמר: "אנו שמחים על יציאת החברה מרשימת השימור ומהכניסה לרשימה הראשית בבורסה, צעד אשר יאפשר לבעלי מניות החברה ליהנות ממסחר רציף. Cannassure פועלת על מנת להיות שחקן משמעותי בכלל שרשרת הערך בתחום הקנאביס הרפואי. הניסיון התעשייתי של סולבר בהקמת מפעלים בארץ ובחו"ל מהווה בסיס ידע משמעותי עבור Cannassure ואנו נשתמש בידע נצבר זה במטרה לקדם את פעילות החברה לטובת Cannassure Therapeutics ובעלי מניותיה."

 

כתבות נוספות

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  אכן...

  לחברה הון עצמי נמוך. מה שמציב אותה יותר מכל חברות קנאביס אחרות בשוק מעליהם מבחינת שווי שוק עתידי. ישנה הזדמנות. מקווה לקנות מחר בכל מחיר.

  ימין 06/01/2019 19:04

 2. 2
  מה זה מעטפת ראשונה בחוץ

  90 06/01/2019 17:16

 3. 3
  מעטפת ראשונה בחוץ

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  רע 06/01/2019 13:00