מחשבים וטכנולוגיה

Commvault ו-HPE מרחיבות את שיתוף הפעולה – יספקו פתרון גיבוי ושחזור לענן

האינטגרציה החדשה של Commvault עם HPE StoreOnce Catalyst תסייע לארגונים לעמוד בדרישות אבטחת המידע העכשוויות

חדשות ספונסר 27/12/2018 14:59

א+א- 1

חברת Commvault, הפועלת בתחום ניהול, גיבוי, אישוש וארכוב המידע הארגוני, הכריזה על הרחבת שיתוף הפעולה שלה עם HPE העולמית, במסגרתו פתרון הגיבוי והשחזור של Commvault, Commvault Complete Backup & Recovery, יתממשק באופן מלא עם מגוון הפלטפורמות של HPE. שיתוף הפעולה החדש מאפשר ל-Commvault לנהל באופן מלא את פעילות ניהול המידע הארגוני עבור מערכות HPE StoreOnce, כולל StoreOnce Catalyst.

 

ההכרזה נעשתה במסגרת כנס הלקוחות השנתי של החברה בנאשוויל ארצות הברית, Commvault GO 2018.

 

הסנכרון של פתרון הגיבוי והשחזור המלא והמקיף ביותר בתעשייה עם פתרונות האחסון של HPE מייעל את עלויות האחסון, מפחית את תנועת המידע ברשת הארגונית, מאפשר למידע לעבור באופן חלק בין המערכות ומפשט את ניהולו. בנוסף, הלקוחות המשותפים יכולים להעביר את המידע המגובה למגוון סוגי עננים שונים באופן מאובטח, מהיר וללא עלויות נוספות בזכות HPE Cloud Bank Storage.

.

"בזכות שיתוף הפעולה, אנו מספקים פתרונות מוכחים וחדשניים המאפשרים ללקוחותינו לנהל את נכסי המידע שלהם ללא קשר למיקומם הפיזי". כך אמר פטריק אוסבורן, HPE Vice President and General Manager of big data and secondary storage".

 

את StoreOnce Catalyst ניתן להגדיר באמצעות ממשק המשתמש של Commvault. לאחר ההתקנה, Commvault מנהלת את הגיבוי ותזוזת המידע הארגוני במערכות StoreOnce כפי שהיא עושה עם מערכות אחרות.

 

שי נוני, מנכ"ל Commvault ישראל: "Commvault ו-HPE מחויבות לשיתוף הפעולה האסטרטגי, באמצעותו הן יכולות לספק ללקוחות את פתרונות התוכנה והחומרה המובילים בתעשייה. יחדיו אנו יכולים ליישם אסטרטגיות הוליסטיות לניהול נתונים המסייעות ללקוחותינו המשותפים להאיץ את הטרנספורמציה הדיגיטלית ולהפחית את מורכבות ה-IT הארגוני".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    Hello,

    Could you be interested in making $ 200,000 a day with us? Visit our website for more details https://bit.ly/2EXyWO3

    SherylKed 01/01/2019 20:43