חדשות שוק ההון

אות ”מנכ”ל השנה לשנת 2018” של ספונסר בתחום ביטוח האשראי הוענק לכרמינה מנדולה, מנכ”ל Coface ישראל

האות הוענק על הובלתו את חברת ביטוח האשראי הצומחת בקצב הגבוה ביותר בישראל

מערכת ספונסר 02/12/2018 10:46

א+א-

כרמינה מנדולה, מנכ"ל חברת ביטוח האשראי Coface ישראל קיבל את אות "מנכ"ל השנה" בתחום ביטוח האשראי מטעם ספונסר. האות הוענק למנדולה על הובלתו את החברה להיות חברת ביטוח האשראי הצומחת בקצב הגבוה בישראל ועל המהפך שהוביל בתחום שנשלט, שנים ארוכות, ע"י דואופול של שתי חברות ביטוח אשראי. האות הוענק למנדולה ע"י יעל שניצר, שותפה מנהלת בסייבל השקעות, מבעלי השליטה בספונסר.

 

צילום: יח"צ

 

קבוצת Coface הבינלאומית מעניקה שירותים ליותר מ-40 אלף לקוחות באמצעות כ-4,500 עובדים בכ-100 מדינות ברחבי הגלובוס.  שירותי החברה מסייעים לעסקים להבטיח את קבלת הכספים עבור הסחורה שסיפקו, ובכך למנוע פגיעה כלכלית במקרה שנפגעה יכולתו של הלקוח לשלם. בנוסף, היקף הפעילות הגלובאלית של החברה מסייע לה לספק מידע עסקי ללקוחותיה ולמנוע מהם כניסה לעסקאות עתירות סיכון.  הסניף הישראלי של החברה הוקם ומנוהל על ידי כרמינה מנדולה, מי שכיהן בעבר בשורה של תפקידים בכירים בקבוצה ועשה רילוקיישן לישראל לצורך הקמת הסניף המקומי. הצבתו בישראל היוותה הצהרת כוונות של החברה לחשיבות שהקבוצה רואה בפעילות במשק הישראלי ואכן החברה שנכנסה לפעילות ישירה בישראל לפני פחות מארבע שנים, הציגה בשלוש השנים האחרונות את קצב הצמיחה הגבוה ביותר בענף ונתח השוק שלה עומד כבר אחוזים דו ספרתיים.  זאת בענף שנשלט במשך שנים ארוכות ע"י דואופול של 2 חברות ביטוח אשראי בלבד. קצב הצמיחה המואץ של החברה בא לידי ביטוי הן בגידול מתמיד במספר הלקוחות והן בהיקף הכיסוי הביטוחי שמעניקה החברה ללקוחותיה. בנוסף, החברה הפגינה צמיחה גם בהיקף כח האדם וכיום החברה מונה, בישראל בלבד, עשרות עובדים.

 

מנדולה הודה לשניצר על האות וציין כי  למרות שהחברה מקדימה בכשנה את תכניותיה העסקיות בישראל, פוטנציאל הגידול של החברה עדיין גדול. "אנו נמשיך לצמוח ולהציע לחברות בישראל אלטרנטיבה משמעותית המשלבת פוליסה ברורה ופשוטה,  ניהול סיכונים ושירותי גביה בינלאומיים, מיכון מתקדם ומעל הכל שירות ומקצועיות ללא פשרות".  

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה