נתח שוק וצרכנות

דקטלון תפתח סניף במתחם ביג בבאר שבע ב-2020

זהו הסניף החמישי שהחברה מתעתדת לפתוח; הסניף יצטרף לחנות שנפתחה לפני שנה בראשון לציון

חדשות ספונסר 18/11/2018 11:18

א+א- 1

ענקית הספורט הצרפתית דקטלון חתמה על הסכם לפתיחת חנות בביג באר שבע. מדובר בחנות החמישית שתפתח Decathlon בישראל . החנות תפתח במהלך 2020 כחלק מההרחבה העתידית של ביג באר שבע ותשתרע על שטח של כ-3,150 מ"ר, זאת כדי לתת מענה לביקוש גם בקרב תושבי הדרום למוצרי Decathlon בישראל.

 

החנות בבאר שבע, תצטרף לחנות הראשונה של דקטלון שנפתחה לפני כשנה בראשון לציון ולחנויות העתידות להיפתח בביג קריות, כפר סבא ותל אביב ותכלול מחלקות בתחומי הספורט השונים ומגוון רחב של מוצרי ספורט ייחודיים וטכנולוגיים.

 

דקטלון שכרה לאחרונה שטח להקמת מרלו"ג באשדוד, מחסן לוגיסטי שידאג וירכז את כל השירותים הלוגיסטיים של החנות הפועלת במתחם G בראשון לציון ושל החנויות שעתידות להיפתח. פתיחת המחסנים יאפשרו לחברה גמישות בכל הקשור למלאי ויאפשרו זמינות של הסחורה בחנויות ובאתר לטובת הלקוחות שלה.

 

כזכור, הסניף הראשון בישראל נפתח בספטמבר 2017, בראשון לציון והפך את ישראל למדינה ה-34 של הרשת, בחנות ראשון לציון מוצעים כ-60 תחומי ספורט שונים, כולם נבחרו תוך חשיבה על התאמתם לקהל הישראלי, מחלקות הספורט כוללות מוצרים של מותגי הבית המעוצבים ומיוצרים תחת קורת גג אחת ומעניקים את המענה הטוב ביותר לכל העוסקים בספורט מרמת מתחילים.

 

Decathlon נוסדה בשנת 1976 בעיירה אנגלו הנמצאת ליד ליל שבצרפת ומונה כיום כ-1388 סניפים ב-42 מדינות. החברה מונה קרוב ל-85,000 אנשי צוות ברחבי העולם, כאשר כולם מאוחדים תחת שני ערכים משותפים: חיוניות ואחריות.

בחברה דוגלים בשמירה על מחירים הוגנים ככל שניתן בעזרת שליטה בלעדית בתהליך העיצוב וההפצה של המוצרים, במטרה לאפשר לכל אדם באשר הוא לקנות מוצרי ספורט איכותיים ומעוצבים.

מדי שנה מיצרים בממוצע 2,800 מוצרים חדשים, דבר זה דורש רעיונות רבים וחשיבה ללא הרף על האבולוציה של הספורט. החברה דואגת לשים את לקוחותיה במרכז ובעזרת 30 המעבדות שברשותה, שבהן עובדים יותר מ-150 מהנדסים, בודקת מאות אלפי מוצרים מדי שנה.

 

כתבות נוספות

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אחלה. שם החברה דקתלון

    ויש לזה הסבר לוגי ומובן. (לשימוש באות ת)'. רמז : צריך לדעת איך שמם כתוב בשפת המקור.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    חגיתת 18/11/2018 12:45