נתח שוק וצרכנות

לא תאמינו מה אפשר לקבל מהביטוח המקיף

כולם מכירים את המקרים בהם ניתן להפעיל את הביטוח, אבל עד כמה אתם מבינים את השירותים הנוספים שמציעות חברות הביטוח? איזה כיסויים שאתם לא מכירים יכולים לעזור לכם?

מערכת ספונסר 24/10/2018 16:33

א+א-

כיסוי ביטוחי. צירוף מילים שאם יש לכם אחד כזה, אתם יכולים לישון בשקט, ואם הייתם מעורבים חלילה בתאונה, ואף אחד לא נפגע פיזית – אתם יכולים גם לנשום לרווחה. זה אכן לא נעים, אבל בהנחה ויש לכם ביטוח מקיף – אתם יכולים להפעיל אותו במקרה של נזק רב או גניבה של הרכב, אבל גם במקרים נוספים שאולי אינם כואבים כל כך בכיס, אפשר להשתמש בכיסויים שרכשתם.

 

ביטוח מקיף 2.0

הלקוח של היום טכנולוגי יותר, מעבד את המידע במהירות רבה יותר ויודע לחפש את מה שנכון עבורו. חברות הביטוח הנחשבות היום מיישרות קו עם דרישות הצרכן: פיתוח אתרי אינטרנט מושקעים, אפליקציות, נוכחות במדיה החברתית ואמצעי תקשורת דיגיטליים שדרכם תוכלו לנהל את הפוליסה ולהתנהל מול הנציגים של החברה און-ליין, כל אלו הם תנאי קיומי להתנהלות טובה ומקצועית בין הלקוח לבין חברת הביטוח שלו. עוד לפני ההצטרפות לחברת ביטוח מסוימת ניתן להיכנס לאתרים העורכים השוואות ולקיים השוואת ביטוח מקיף אונליין. המידע שיינתן לכם אמור לספק תמונה טובה על המחירים, היתרונות וההטבות שמציעות החברות השונות. מרכיבי הפוליסה המופיעים באתר דרך כלל מעודכנים ומפורטים, אך כשם שקל מאד לקלוט אותם – קל מאד לשכוח אותם, וחבל.

 

גנבו לי את הקול

אחת הדרישות הצרכניות עד לפני כ-15 שנה הייתה ביטוח ה"רדיו דיסק" שברכב. בתקופה ההיא, אחת ההמצאות המבריקות הייתה פאנל נשלף. אנשים היו יוצאים מרכבם, שולפים את חזית הרדיו שלהם ומסתובבים איתו כאמצעי מניעה לגניבה. הרכבים של השנים האחרונות מאובזרים במערכות שמע מובנות, רובן מערכות מולטימדיה, שהרבה יותר קשה לשלוף את הפאנל שלהן והן הרבה יותר יקרות, אבל גם הרבה יותר קשה לגנוב אותן. עם זה, עדיין יש מקרים כאלו, והמערכות האלו עשויות להינזק גם ברמות של שבר. רוב פוליסות הביטוח מכסות את הנזקים למערכות אם בכיסוי נפרד או כחלק מהפוליסה וכדאי להשתמש בהן .

 

עושים גם שליחויות?

אם הסעיף בפוליסת הביטוח שלכם היה מכסה רק גרירה – לא היו קוראים לו "שירותי דרך וגרירה". שירותי דרך מכילים בתוכם המון פתרונות שימושיים למצבים שונים. במידה ונתקעתם, למשל, ללא דלק, חברת השירות תשלח נציג שיגיע אליכם וידאג למלא את המכל שלכם בכמות שתספיק להגעה לפחות עד תחנת דלק. שירותי החלפת גלגל, הם גם משהו שרוב הפוליסות מציעות, וכך גם לגבי החלפת מצבר ועוד מספר תיקונים שניתן לבצע במקום, בלי להטריח אתכם בלהגיע למוסך. בנוסף ברוב החברות, שירותי הרכב והגרירה כוללים אף מונית פרטית הביתה או למקום העבודה במקרה של תאונה עם הרכב, שלא נזדקק.

 

במקרה שיבוא צונאמי

באופן כללי אסונות טבע אינם מומלצים לרכב שלכם. אבל מאחר ואין לאף אחד שליטה עליהם קיים כיסוי ביטוחי לנזקים הנלווים. שיטפונות, רעידות אדמה, שריפות ושאר תופעות קשות יכולים להשבית את רכבם ואף להרוס אותו כליל, אבל במידה ויש לכם ביטוח מקיף כנראה שזה לא ישבית לכם את העובר ושב.

 

בין השמשות

גנרל אמריקאי אמר פעם ש"כל קיר אפשר לחדור, וכל זכוכית אפשר לנפץ" אם אינכם נוסעים ברכב משוריין סביר להניח שהזכוכיות שלו רגישות ושבירות. הסיבות לשבר הזכוכית אינן רלוונטיות כשיש לכם ביטוח מקיף, וניתן להפעיל בו שירות החלפת שמשות שמגיע עד אליכם, ולחסוך באמצעותו הרבה כסף וזמן.

 

חזרה לרשת

את המידע שאספנו לכתבה הזו, ועוד מידע רב שלא הכנסנו בעריכה – אספנו מהאינטרנט. הרשת מלאה במידע שימושי שניתן להפיק ממנו המון, אך מעבר למידע – חשוב לזכור שהאינטרנט הוא גם אמצעי תקשורת יומיומי שרק הולך ומתפתח. בדיוק כשם שאפשר לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב, ניתן גם לרכוש את הפוליסה אונליין, להוסיף ולהוריד ממנה כיסויים ותוספות, לדווח על תביעה לחברת הביטוח ולעקוב אחרי הטיפול בה, לנהל את הפוליסה בצורה המיטבית עבורכם ולהתאים אותה לדרישות שלכם. נציגי חברות הביטוח ממתינים לכם ברשת עם הכלים לתת לכם מענה ופתרון בזמן אמת, ואתם יכולים להגיע אליהם גם דרך הרשת הסלולארית, במידה ואתם בדרכים.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה