חדשות שוק ההון

בורסת תל אביב ננעלה בירידות; אופקו חזרה למסחר לקראת הסיום

ת"א 35 ירד ב-0.35% ות"א 125 ירד ב-0.20%; נדחו ההתנגדויות להקמת ביג גלילות והפרויקט יוצא לדרך; בריינסטורם קיבלה פטנט על שיטת הפקת תאי הגזע שלה

מערכת ספונסר 13/09/2018 17:27

א+א- 1

יום המסחר בבורסת תל אביב ננעל בנטייה לעליות. מניית אופקו חזרה למסחר לפרק זמן קצר לקראת הסיום, לאחר שאתמול לא התקיים מסחר במניה. ההחלטה לאפשר בכל זאת מסחר במניה באה על פקיעת אופציות המעו"ף השבועית. מניית פרוטרום הובילה את המחזורים עם מחזור עצום בעליה, ואחריה לאומי שעלתה, דיסקונט שירדה, כיל, פועלים ונייס שעלו. ת"א-35 ות"א-125

 

מניית ישרס הובילה היום את העליות בת"א-125. עוד בלטו בירוק סלקום, אשטרום קבוצה, טאואר, אזורים ומיטב דש. מנגד, מניית ביוטיים עמדה היום בראש טבלת הירידות, ואחריה גם מזור רובוטיקה, הכשרת הישוב, חילן, דיסקונט וכן דנאל כא.

 

נדחו ההתנגדויות להקמת ביג גלילות והפרויקט יוצא לדרך. מנכ"ל החברה אמר: "יש לנו חשש כבד שהמאמץ העיקרי לפגיעה בתוכנית, הינו על בסיס של מניעת תחרות מול מרכזי קניות אחרים באזור הגאוגרפי".

 

בריינסטורם קיבלה פטנט על שיטת הפקת תאי הגזע שלה -NurOwn [R]]. מנכ"ל החברה: "בעלת על מוצר פטנט בארה"ב יכול להגדיל את היכולת שלנו להיכנס לשותפויות מסחריות חדשות עבור NurOwn [R]] בארה"ב ובעולם."

 

כזכור, מג’יק הודיעה כי תספק את תשתית מערכת התשלום של ענקית מיחזור קנדית: מג’יק תספק את פתרון פלטפורמת האינטגרציהXPI Magic לספקית עצמאית של שירותי מיחזור מהגדולות ביותר בקנדה.

 

ועוד מוקדם יותר, מטריקס דיווחה כי היא רוכשת את השליטה בחברת אינטגריטי תוכנה. אינטגריטי הוקמה בשנת 2011 על ידי ארז גולדשטיין והפכה במרוצת השנים להיות דומיננטית ומובילה בשוק הישראלי בתחום שיווק והטמעת מוצרי תוכנה.

כתבות נוספות

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מניה אחת מסובבת את כל המעוף בושה

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    limor74 13/09/2018 17:35