חדשות שוק ההון

סייפ-טי החלה להיסחר בנאסד”ק; צפויה לגייס כ-7.3 מיליון דולר

ה-ADS של החברה החלו להיסחר ב-NASDAQ Capital Market ביום שישי האחרון תחת הסימול "SFET" . השלמת ההנפקה צפויה מחרתיים, התמורה נטו לחברה - 6.2 מיליון דולר

מערכת ספונסר 19/08/2018 09:48

א+א- 1

חברת סייפ-טי, מהחברות המובילות באספקת פתרונות העברת מידע וגישה מאובטחת, מודיעה על הנפקה ראשונית מוצלחת בארה"ב והתחלת המסחר בניירות הערך של החברה בנאסד"ק. במסגרת ההנפקה, תשלים החברה גיוס הון של כ-27 מיליון ₪ (7.33 מיליון דולר), מקרנות ומשקיעים אמריקאים.

 

החברה השלימה את תהליך התמחור להנפקתן ולרישומן למסחר בנאסד"ק של Depository Shares American של החברה, כאשר כל ADS מייצג 40 מניות רגילות של החברה ללא ערך נקוב.

 

את ההנפקה בנאסד"ק ליוו בארה"ב עורכי הדין עודד הר אבן, דיויד הוברמן ורוברט קונדון ממשרד ZAG-S&W (זיסמן אהרוני גייר).

 

במסגרת ההנפקה, הציעה החברה, באמצעות חתם ההנפקה, Chardan Capital Markest, LLC, ADS 510,438, במחיר של 14.35 דולר ארה"ב לכל ADS. בגין כל ADS מוקצה, יוקצו גם כתבי אופציה (לא סחירים) כדלקמן: (א) כתב אופציה (סדרה א’) במחיר של 0.01 דולר ארה"ב המקנה זכות לרכוש ADS 1.5 (סך של 710,765 ADS בהנחת מימוש מלוא כתבי אופציה סדרה א’), במחיר מימוש ל-ADS השווה למחיר ההנפקה, אשר ניתן למימוש במשך 6 שנים ממועד ההנפקה; ו-(ב) כתב אופציה (סדרה ב’) במחיר של 0.01 דולר ארה"ב הניתן למימוש החל מיום ה-120 לאחר מועד השלמת ההנפקה, וזאת אך ורק אם 80% ממחיר הממוצע המשוקלל היומי ל-ADS הנמוך מבין חמשת ימי המסחר האחרונים בנאסד"ק שקדמו ליום ה-120, יהיה נמוך ממחיר ההנפקה, כל זאת עד למינימום של 30% ממחיר זה.

 

כמו כן, התחייבה החברה להעניק לחתם אופציה, אשר ניתנת למימוש תוך 45 ימים, לרכישת עד ADS 76,565 נוספים, במחיר ההנפקה, בגין אפשרות להקצאת יתר (Over Allotment) לחתם.

כתבות נוספות

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    למה יחס 11 ל40? לפי שער הדולר?

    האם המטרה היא שהמחיר הדולרי יהיה בערך כמו השקלי? אבל זה יוצר הטעיה במקרה של ארביטראז קטן של אחוז או שניים ותנודות של הדולר. לגבי הפונד. חברה קטנה בתחום שיש בו ענקים ותחרות עזה. צריכה להעלות את המכירות בעשרות אחוזים כל שנה כדי להגיע לרווח קטן. בלי לקרוא יותר מדי - אני מעריך שהמסחר בחו"ל יהיה נמוך מבארץ. שהרישום הכפול מיותר. אם כי יש הפתעות. חברות ישראליות קטנות רבות נסחרות שם יותר מבארץ. כאלה שאינן שחקניות מהותיות בשוק העולמי.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    ATUK19 19/08/2018 10:06